reklamı kapat

POPÜLER

Nissan Z Nissan 370Z Nissan 400Z
Nissan Z Nissan 370Z Nissan 400Z

Nissan 370Z’nin yenisi, yeni Nissan Z böyle mi görünecek?

Nissan kısa süre önce üstü kapalı olarak yeni Z modeli için önemli bir paylaşım yapmıştı. Peki olası adıyla 370Z’nin yenisi 400Z nasıl görünecek?

Nissan, 240Z, 350Z ve 370Z efsaneleri sonrasında 2021 yılı itibariyle hayatımıza yeni bir Z modelini dahil etmeye hazırlanıyor. Yukarıdaki görsel ile müjdesi verilen değişme ihtimali her zaman olan olası adıyla Nissan 400Z, kısa süre önce bir kullanıcı tarafından sanal ortamda hayal edildi. Yukarıdaki resmi paylaşım üstünden hazırlanan bu aşağıdaki taslak tasarım, genel olarak bakıldığı zaman gayet olası görünüyor. Firma ana hatları paylaştığı için tasarımı şekillendirme konusunda çok sorun yaşamayan tasarımcı, turuncu renk tercihiyle gerçekten iddialı bir aracın yolda olduğunu gözler önüne seriyor. Aşırı devrimsel bir değişiklik taşımayacağı görülen yeni Z, yine de yapılan dokunuşlar ile ikonik gövdesini geleceğe taşıyacak izlenimi oluşturuyor.

Nissan Z Nissan 370Z Nissan 400Z

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Nissan Z modeli ne zaman üretime girecek?

Resmi kaynaklardan gelmeyen bilgilere göre merak edilen yeni nesil spor otomobil 2021 Eylül ayında seri üretime alınıyor. Bu açıdan daha çok uzun bir süre beklememiz gerekecek araç, önümüzdeki yılın başında görsel olarak netleşecektir deniyor.

İlginizi çekebilir

Tasarımı çok tartışma yaratan GT-R50