reklamı kapat

POPÜLER

Nissan Leaf10
nissan apple

Nissan Leaf10; başarılı elektrikliye yaş gününe özel versiyon

Doğum günü şerefine sınırlı üretim adetleriyle Avrupa’da satışa sunulacak olan Nissan Leaf10, ufak dokunuşlarla kendine has detaylar barındırıyor.

Günümüzde otomobil pazarının merkez maddeleri arasında yer alan elektrik gücü, Nissan için şimdiden başarılı rakamların yakalandığı bir kulvar konumunda. 2010 yılından beridir kullanıcılarla buluşan tamamen elektrikli Leaf, pek çok farklı pazarda markayı temsil ediyor. 2020 yılı itibarıyla 10. yılını geride bırakan ve bu süreç içerisinde ikinci jenerasyonuyla yola devam eden model için doğum günü amacıyla özel bir versiyonun duyurusu yapıldı. 2017 yılından beridir asfalt üzerinde olan ikinci neslin özel üyesi olacak Nissan Leaf10, şubat ayı itibarıyla Avrupa pazarındaki kullanıcılara sunulacak.

nissan apple

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nissan Leaf10 hakkında öne çıkan detaylar

Leaf10 versiyonu teknik nitelikten ziyade tasarımsal dokunuşlarla standart versiyonlardan ayrılıyor. Renk seçeneği başta olmak üzere dışarıda ve içeride aracın temel parçaları üzerinde konumlandırılan desenli dokunuşlarla bunun özel bir versiyon olduğu vurgusu yapılmak istenmiş. C sütunun üzerinde yazan Leaf10 yazısı da, dışarıdan bakıldığında en ayrıt edici noktalar arasında. Modelde 17 inçlik jant setinin standart olarak geleceğini de bu noktada belirtmeden geçmeyelim. Sınırlı üretim adetleriyle satışa sunulacak olan Leaf10 yurt dışında yaklaşık 40.000 dolarlık etiket fiyatıyla alıcı bulacak. Leaf ailesi, en üst versiyonunda 500 kilometreye kadar menzil sunabilmesiyle de rakiplerinden ayrılıyor. Leaf’in 2020 planlamalarında Türkiye’ye getirilmesi gündeme gelmiş, pandeminin de etkisiyle bu girişim hayata geçirilememişti. e-Pedal teknolojisi başta olmak üzere çok ciddi teknolojik desteklere sahip olan Leaf’in detaylı özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlgili video

Nissan Leaf Nismo