reklamı kapat

POPÜLER

Nothing Phone (3)

Nothing Phone (3) modeli ekstra bir buton taşıyabilir

Nothing Phone (3) akıllı telefon modeli ekstra bir buton ile gelebilir. Bu konuyu gündeme getiren Nothing CEO’su Carl Pei oldu.

Yukarıdaki görseli Nothing CEO’su Carl Pei resmi X hesabından paylaştı, dikkatli gözler paylaşılan telefonun yanında ekstra bir buton olduğunu fark etti. Şu an Pei tarafından gösterilen bu telefonun direkt olarak Nothing Phone (3) olduğu düşünülüyor, telefonda bir farklı amaçlar için “özelleştirilebilir eylem butonu” olacak gibi duruyor. Ses ile güç ile beraber toplam dört buton barındıran telefon, bu konuda kullanıcıları memnun edebilir çünkü olası bir eylem butonu birçok farklı amaç için kullanılabilir, birçok işleme ciddi şekilde hız katabilir. Firma bundan önce ChatGPT adımlarıyla ses getirmişti. Kaçıranlar için Nothing Phone (1) ve Nothing Phone (2) sonrasında en son model Nothing Phone (2a) için de ChatGPT entegrasyonu geldi. Telefonlar için ChatGPT entegrasyonu, gönderilen Nothing OS 2.5.5 güncellemesi ile sunulmaya başlanmıştı. Eğer kaçırdıysanız bu entegrasyon sayesinde OpenAI tarafından geliştirilen ChatGPT’ye daha hızlı şekilde erişim sağlanabiliyor. Getirilenler arasında yeni ChatGPT widget’ları, Nothing X uygulamasından sesli konuşma başlatmak için yeni bir kaydırma hareketi ve ChatGPT’ye hızlı içerik yapıştırma butonu yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nothing OS 2.5.5 güncellemesi ile Phone (1) modeline aynı zamanda depolama alanını devreye sokan RAM Booster ya da başka bir deyişle sanal RAM artırma özelliği de getiriliyor. Güncelleme ile aynı zamanda çok sayıda hata çözülüyor ve performans da artırılıyor. Şimdi ise gönderilen Nothing OS 2.5.5a güncellemesi ile Türkiye’de satılan Nothing Phone (2a) modeli için de kullanışlı ChatGPT entegrasyonu getirildi. Artık kişiler 2a’da da ChatGPT widget’ları üzerinden hızlı yapay zeka erişimi elde edebiliyor.

Nothing Phone (3) yanında bu da ilginizi çekebilir: Acer imzalı elektrikli bisiklet modeli

İLGİLİ HABERLER