reklamı kapat

POPÜLER

iPhone X

OLED ekranlı iPhone X’a yeni renk seçeneği

Kısa bir süre önce paylaştığımız haberde iPhone X’a yeni renk seçeceğinin geleceğini belirtmiştik. Bugün iPhone X için yapılan yeni bir açıklama bu iddianın doğruluğunu onaylıyor.

Macotakara’nın  haberine göre Apple, iPhone X’un blush gold (kızıl altın) renk seçeceğine sahip modeli satışa sunulacak. Gümüş ve uzay grisi renk seçeneklerinin yanında piyasaya sunulacağı belirtilen yeni renk seçeceği iPhone X henüz tanıtılmamışken de ortaya çıkmıştı.

Steve Hemmerstoffer isimli bir Twitter kullanıcısının aktardığı bilgiye göre ise Apple, Product Red kategorisi altında iPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın kırmızı renk seçeceğine sahip modelini de satışa sunacak. Apple yeni renk seçeceği sunacağı belirtilen iPhone modelleri haricinde uygun fiyatlı yeni iPad’i de görücüye çıkacağı konuşuluyor. Üçüncü çeyrekte satışa sunulacağı iddia edilen tabletin 329 dolardan pazardaki yerini alacağı belirtiliyor. Uygun fiyatlı iPad’in tasarım açısından geçtiğimiz yıl piyasaya sunulan tabletle aynı tasarım çizgisine sahip olması bekleniyor. Tablette ince ekran çerçevelerinin kullanılması beklenmiyor.

Yeni kablosuz şarj cihazı AirPower da yolda

Apple’ın 27 Mart’ta gerçekleştireceği etkinlikte yeni kablosuz cihazı AirPower’ı da tanıtması bekleniyor. Yeni cihazlarla ilgili tüm detayları 27 Mart’ta sizlere aktaracağız.