reklamı kapat

POPÜLER

OPPO INNO DAY 2021

OPPO INNO DAY 2021 etkinliği duyuruldu; büyük beklentiler var

OPPO bugün önemli duyurular yapacağı OPPO INNO DAY 2021 etkinliği için resmî açıklamayı yaptı. Etkinlik için beklenti yüksek.

14-15 Aralık 2021 OPPO INNO DAY 2021 etkinliği için firmanın yayımlandığı resmî açıklama şöyle: “OPPO bugün, her yıl Çin’in Shenzhen kentinde gerçekleştirdiği INNO DAY etkinliğini 14-15 Aralık 2021 tarihlerinde gerçekleştireceğini duyurdu. 

OPPO‘nun strateji güncellemelerini paylaşmaya ve teknolojik başarıları sergilemeye yönelik gerçekleştirdiği özel bir etkinlik olan INNO DAY 2021’in ayrıca Shenzhen’deki etkinliğin yanı sıra online olarak INNO WORLD aracılığıyla da dünya çapındaki katılımcıları çekmesi ve son yıllardaki en etkileşimli lansmanlardan biri olması bekleniyor.”

Firmanın bu önemli etkinlik için diğer açıklamaları ise şöyle: “İlk olarak 2019 yılında düzenlenen INNO DAY, şirketin yol haritasının katılımcılara aktarıldığı özel bir teknoloji etkinliği olarak dikkat çekiyor. INNO DAY 2019’un açılışında OPPO, sanal gerçeklik gözlükleri, 5G CPE ve akıllı saat dahil olmak üzere en son teknolojilerin entegre ekosistemini tanıtmıştı.

Geçtiğimiz yıl ise OPPO, devrim yaratan bir genişletilebilir telefon da dahil olmak üzere üç kavramsal ürün sergiledi. OPPO bu yıl, lansmanı ve sergilerini dijitalleştirerek geleneksel etkinliği eğlenceli ve etkileşimli bir sanal deneyim dünyasına dönüştürecek.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO INNO DAY 2021 için en büyük beklenti telefon tarafından

Söylendiği kadarıyla firma 14 Aralık tarihinde spesifik olarak gelecek gösterimi yapacak ve yeni geliştirdiği teknolojileri gözler önüne serecek. 15 Aralık tarihinde ise yeni bir amiral gemisi lanse edilecek. Burada yüksek ihtimalle Find X4 serisi ya da katlanabilir telefon tanıtılacak.

Pazarın arge yatırımı çok yüksek isimlerinden olan yenilikçi firma OPPO, 15 Aralık tarihindeki duyuruları ile son kullanıcıya daha çok hitap ediyor olmasına 14 Aralık tarihinde uçuk sistemler / teknolojiler lanse edebilir.

İlginizi Çekebilir

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi