reklamı kapat

POPÜLER

Scott Patron eRide elektrikli bisiklet

Orta amortisörü gövdeye gizleyen Scott imzalı yeni elektrikli bisiklet

Bisiklet pazarının öne çıkan firmalarından Scott, bu sefer orta amortisörü gövdeye gizleyen yeni elektrikli bisiklet modeli ile karşımızda.

Bahsettiğimiz yeni Scott elektrikli bisiklet, MTB (Dağ bisikleti) yani zorlu arazi sürüşlerine özel olarak hazırlanan yeni ya da 2022 Patron eRide modeli. Bu gelişmiş bisiklet, firmanın alanda ulaştığı son noktayı gösteriyor.

İlk olarak çok modern bir çizgisi bulunan ve özellikle mat gri rengiyle çok dikkat çeken bisiklet, pazarın en kapalı ve buna bağlı olarak en temiz seçeneklerinden. Kapalı yapı sayesinde birçok benzerinden daha kolay bakım sunan ve uzun ömürlü olan Patron eRide, tüm kilit bileşenleri gövdesine entegre diyor.

Modelin 750-Wh Bosch pil paketi, 8 Nm tork üreten Bosch Performance CX elektrik motoru ve dağ bisikletlerinin hemen hepsinde olan orta amortisörü gövdenin bir parçası olarak tasarlanmış. Firma orta amortisör için kişilere farklı hareket modları sunuluyor.

Kabloları da olabilecek en iyi şekilde gövdenin bir parçası haline getiren model, ufak çamurluklara sahip ve arkasında yerleşik bir LED aydınlatma taşıyor. Çıkarılabilir tasarlanan pil paketiyle 100 km kadar pedal desteği getiren Scott Patron eRide elektrikli bisiklet, yine Bosch imzalı renkli bir LCD ekrana sahip.

Scott Patron eRide elektrikli bisiklet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Scott Patron eRide elektrikli bisiklet pazarda ses getirecek ancak fiyatıyla çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor

Böyle gelişmiş bir modelin tek olumsuz yanı elbette fiyatı oluyor. Yeni bisiklet için tam 6.500 dolar başlangıç fiyatı açıklanıyor. Fiyat en üstte tam 9 bin dolara kadar çıkıyor

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın