reklamı kapat

POPÜLER

otokonfor

Otokonfor; dünyada ilk olarak lanse edilen yerli uygulama araç sahiplerine neler sunuyor?

Araç sahiplerinin ihtiyaç duyacağı ve karşılaşabileceği pek çok senaryoya cevap verebilen Otokonfor uygulaması yerli sermaye ile hayata geçirildi.

Otomotiv sektöründe kullanıcılara kapsamlı bir çözüm aracı olacak teknolojik bir uygulama bugün itibarıyla erişime açıldı. Otokonfor olarak isimlendirilen ve önemli bir yatırımla güçlü bir organizasyon altyapısına kavuşan uygulama, 18 aylık AR-GE çalışmaları sonucunda son haline getirilmiş durumda. Yüzde yüz yerli ve milli sermayeyle geliştirilen OtoKonfor, sürücülerin araçları için ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri bir telefon kadar yakınlaştırıyor. Akıllı telefonlarla Google Play Store ve IOS App Store üzerinden erişilebilecek olan uygula içerisinde oldukça geniş bir hizmet alanı var. Listede; cam değişimi, hasar onarım, kiralık araç, yolda lastik hizmeti, lastik oteli, mekanik garanti sigortası, muayene hizmeti, yıkama ve kuaför gibi parçalar ön plana çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Otokonfor uygulamasında sunulacak detaylı hizmetler

Uygulama, bir kullanıcının aracıyla ilgili ihtiyaç duyabileceği ve karşılaşabileceği he türlü senaryoya cevap verebilecek hizmetler sunacak. Hizmet listesinin devamında kullanıcılar; yerinde periyodik bakım, yolda arıza onarım, otopark ödeme, yakıt ödeme alternatifi, araç alım-satım hizmeti, tüm hizmet hatırlatma modülleri (vergi, sigorta, muayene, lastik, periyodik bakım), aracımı bul, periyodik araç bakımı, arıza onarımı, lastik değişimi, vale hizmeti, çekici çağırma hizmeti, akü takviyesi, yerinde yıkama ve detaylı oto kuaför, oto ekspertiz, mini onarım, oto çilingir çağırma, boyasız göçük düzeltme vb. hizmetlere ulaşılabiliyor.

Geliştirdikleri altyapı ve sistemle ilgili açıklamalarda bulunan OtoKonfor Kurucu Ortağı ve CEO’su Timur Selçuk Turan; “İstanbul gibi büyük şehirlerde sürücüler araçlarına vakit ayıramayabiliyor. Özellikle beyaz yakalı çalışanlar, kadınlar ve genç sürücüler ya araçlarına vakit ayıramıyor, ya da ayırmak istemiyorlar. Geliştirdiğimiz uygulama ile sürücülere sadece otomobillerinin keyfini sürmek kalacak. Zahmet gerektiren tüm işlemleri OtoKonfor üstleniyor. Üstelik verilen tüm hizmetlerde güvence ve garanti vererek arkasında duruyoruz. Hizmet sayımızı yıl sonuna kadar 40’a çıkarmayı hedefliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uygulama sadece araç sahiplerine yönelik değil. Araç satın almak isteyenler için de araç alım danışmanlığı verebiliyor ve size en uygun aracı bulup satın alma süreçlerinde yanınızda oluyor. Yine kullandığınız aracı satmak isterseniz, satış danışmanlığı desteği de veriyor. Aracın ilk alımından satışına kadar tüm hayat çizelgesini yöneten bir altyapı oluşturduk. Tüm süreçlerde sürücünün her zaman yanındayız. Üstelik talep, randevu, ödeme, faturalandırma aşamalarının hepsi online sistem üzerinden ilerliyor.” şeklinde konuştu. Android ve IOS işletim sistemine sahip telefonlara yönelik geliştirilen uygulama, tamamen ücretsiz olarak kullanıma sunuluyor. Uygulama üzerindeki birçok hizmet ücretsiz olarak kullanılabilirken, ihtiyaca göre “kullandıkça ödenebilen” hizmetler de listede karşımıza çıkacak.