reklamı kapat

POPÜLER

2019 Hyundai Santa Fe

Paylaşılan yeni görsellerle 2019 Hyundai Santa Fe’nın dış tasarım yapbozu tamamlandı!

Mart ayının sonunda kapılarını açacak olan organizasyon kapsamında tanıtılacak olan 2019 Hyundai Santa Fe, tüm dış ve iş tasarım detaylarıyla artık karşımızda.

Önümüzdeki ay kapılarını açacak olan New York Otomobil Fuarı‘nda sahne almasını beklediğimiz 2019 Hyundai Santa Fe‘nin yapboz niteliğinde karşımıza çıkan görsellerinde artık son bölümlere geldik. Sızıntılar eşliğinde ilk günden itibaren sizlerle değerlendirdiğimiz yeni jenerasyonla ilgili kademeleri olarak bilgiler paylaşan marka, nihayet dış tasarımda nispeten gizli tuttuğu arka bölümün de görsellerini servis etti. Son olarak “Çıkış Asistanı” özelliğinin tanıtımı üzerinden karşımıza çıkan Santa Fe’nin iç dünyasından da gelen yeni görsellerle birlikte, sunulan kullanım alanının ebatlarıyla ilgili de fikir edinme şansına erişiyoruz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Teknik detaylara bir adım kala

Yedi kişilik bir SUV olarak kullanıcıların karşısına çıkacak olan 2019 Hyundai Santa Fe’nin ön kısmının yeni jenerasyon i30 üzerinden evrildiğine, önceki haberlerimizde değinmiştik. Bugün itibarıyla net bir şekilde ortaya çıkan arka bölümde ise KIA Sorento‘nun yapısı andıran çizgiler görebiliyoruz. C formlu LED ışıklandırma grubu, çift çıkışlı egzozu ve difüzörüyle fark yaratan modelin ön bölüme göre daha sade bir arkası olduğunu da söyleyebiliriz. Yerini aldığı jenerasyona göre iç yaşam alanında da ciddi iyileştirmelerin yapıldığı Santa Fe’de akıllı telefonlar için kablosuz şarj, Apple CarPlay, MirrorLink, direksiyon simidine yerleştirilen özel düğme kullanılarak aktive edilebilen ses tanıma özelliği, çift bölge otomatik klima ve dijital sürücü ekranı daha önceden açıklanan donanımlar arasındaki yerini koruyor. Artık teknik detaylarıyla ilgili daha net bilgiler görmeyi beklediğimiz modelle ilgili önümüzde hareketli günler var.