reklamı kapat

POPÜLER

YouTube pewdiepie-ile-youtube-arasinda-onemli-canli-yayin-anlasmasi

PewDiePie ile YouTube arasında önemli canlı yayın anlaşması!

Dünyanın en büyük YouTuber’larından PewDiePie ya da gerçek adıyla Felix Kjellberg ile YouTube arasında önemli bir canlı yayın anlaşması yapıldı.

Şu an YouTube’da tam 104 milyon abonesi bulunan PewDiePie, yapılan sürpriz anlaşma ile artık özel olarak YouTube üzerinde canlı yayınlar yapacak. Bu konuda herhangi bir rakamın paylaşılmadığı (Çok ama çok yüksek olduğu düşünülüyor) önemli bir anlaşma imzalayan Felix Kjellberg, bilmeyenler için daha önce özel olarak DLive (Blok zinciri temelli canlı yayın sitesi) üzerinde canlı yayınlar gerçekleştiriyordu. 2020’de canlı yayınlara daha çok önem vereceğini aktaran PewDiePie, yayınları esas kitlesinin olduğu YouTube’da yaparak çok ama çok daha fazla kişiye ulaşacak gibi görünüyor. YouTube’la arasında geçmişte ciddi sorunlar yaşanan ancak 100 milyonu geçerek bir ilke imza atan ünlü YouTuber, Google’ın YouTube özelinde özel anlaşma imzaladığı CouRage, Typical Gamer ve Valkyrae gibi isimlerin en yenisi ve en çok dikkat çekeni konumunda yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PewDiePie ve YouTube ortaklığı ciddi ses getirdi

Yayın dünyasında büyük isimlerin son dönemde gerçekten önemli ortaklık anlaşmaları bulunuyor. Hatırlarsınız Fortnite yıldızı Ninja, Microsoft ile Mixer özelinde bir anlaşma imzalamış ve Twitch’ı bırakmıştı. Ninja’dan sonra Mixer’e geçen Shroud gibi başka ünlü oyuncu isimler de olmuştu.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çeken en yeni bisiklet modellerinden