reklamı kapat

POPÜLER

philips 8900

Philips, Android’li ilk kavisli 4K TV’sini sergiledi

Android desteğini arkasına alan Philips, kavisli TV pazarına iddialı bir şekilde giriyor. Android işletim sistemli ve kavisli ekrana sahip ilk Philips 4K Ultra HD TV’ler IFA Fuarı’nda görücüye çıktı.

Philips marka televizyonların dünya genelindeki satışlarından sorumlu kuruluş TP Vision, ilk kavisli Philips TV’sini bugün Berlin’de düzenlenen IFA Fuarı’nda tanıttı. Böylece 55 inçlik (139 cm) Philips 8900 4k Ultra HD TV, piyasadaki diğer 4K TV’lerin yanında yerini almış oldu.

Philips 8900 TV’de, birinci sınıf resim kalitesi sunmak üzere, 1000 Hz Perfect Motion Rate Ultra ve Ultra Çözünürlük özellikleri bulunuyor. Ekran kontrastını geliştirmeyi sağlayan Local Contrast, LED aydınlatmayı dinamik olarak uyarlayan sensör tabanlı bir teknoloji olan Micro Dimming Pro teknolojisi ve 3 yönlü Ambilight, Philips 8900 TV’nin öne çıkan en önemli özellikleri.

Akıllı kumanda (kumandanın arkasında klavye de mevcut) ve sesli komut desteği ile Philips 8900 TV’yi yönlendirmek oldukça kolay. Son olarak Google Play hizmeti ile çeşitli oyun ve uygulamalara ulaşarak akıllı Philips TV’nizi dilediğiniz gibi zenginleştirebilirsiniz.