reklamı kapat

POPÜLER

Stardew Valley

Popüler çiftlik oyunu Stardew Valley hakkında güzel gelişme [Video]

Oyuncuların beğenerek oynadıkları çiftlik oyunu Stardew Valley hakkında güzel bir gelişmeyi sizlerle paylaşmak istiyoruz. 24 Ekim’de iOS platformu için indirmeye sunulacağı açıklanan oyun, oyuncuları ekran başına kilitleyeğe benziyor.

Stardew Vadisi’ne aşina olmayanlar için, oyun oyuncuların büyükbabasının küçük, başarısız çiftliğini devralarak, ekinleri dikme ve yetiştirme, hayvanları yetiştirme ve onları yetiştirme yoluyla refahı geri getirmek için çalışan bir karakterin rolünü üstlendiği inanılmaz derecede derin bir oyun. Oyuncular ayrıca para kazanmak, madencilik cevherleri kazanmak, tüm kasaba halkını tanımak ve kasabadaki çeşitli sosyal aktivitelere katılmak için canavarlarla savaşmakla görevli. Oyunun farklı yıllar boyunca ilerledikçe, devasa mevsimler ve farklı mahsuller ve faaliyetleri de bulunuyor. Stardew Vadisi’nin mobil versiyonu, oyunun “diğer sürümlere neredeyse aynı şekilde benzeyen” tam versiyonu. Londra merkezli mobil geliştirme stüdyosu tarafından ekran kontrolleri yeniden geliştirilen oyunun yakında Android için de yayınlanması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stardew Valley’in Türkiye fiyatı ne kadar?

Oyunun iOS versiyonunun Türkiye fiyatı ise 34,99 TL. Eğer iOS cihazına sahipseniz oyunu buraya tıklayarak ön siparişle satın alabilirsiniz.

Video