reklamı kapat

POPÜLER

QCY T13 ANC

QCY T13 ANC kablosuz kulaklık için A101 kampanyası [Aralık 2023]

QCY T13 ANC kablosuz kulaklık için A101 fırsatı duyuruldu. Uygun fiyatlı bir kablosuz kulaklık olan cihazın siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor.

Piyasada satın alabileceğiniz en uygun fiyata satılan ANC’li kablosuz kulaklıklardan biri olan QCY T13 ANC, aktif gürültü engelleme desteğiyle çevredeki gürültüyü azaltabiliyor. Bu sayede kullanıcılar dinledikleri müziklere veya podcast’lere daha iyi odaklanabiliyor. Bluetooth 5.3 bağlantısıyla mobil cihazlarla kablosuz iletişim kurabilen cihazda şeffaflık modu da bulunuyor. Kullanıcılar bu özellik aktif hale geldiğinde çevrelerindeki olup biteni duyabiliyor. Dört adet mikrofon ve çevresel gürültü engelleme algoritması ile gelen kulaklık, mikrofon tarafından toplanan gürültünün çoğunu filtreleyebiliyor. Bu sayede karşı taraf kullanıcıları daha iyi duyabiliyor. 10 mm’lik sürücüyü bünyesinde barındıran kulaklık güçlü bas ve dinamik ses vadediyor. ANC özelliği kapalıyken kulaklık 7 saatlik bir kullanım imkanı sağlıyor. Bu süre şarj kutusuyla 23 saate kadar çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

QCY T13 ANC kablosuz kulaklığın indirimli fiyatı ne kadar?

ANC açıldığında sadece kulaklıklar 5.5 saatlik bir kullanım imkanı sunuyor. Şarj kutusuyla bu süre 19 saate kadar (ANC açıkken) artırılabiliyor. 7 Aralık itibarıyla A101’de piyasaya sunulacak kablosuz kulaklığın indirimli fiyatı ise 479 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın