reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 7

Resmi duyuru öncesinde Xiaomi Mi 7’nin satış fiyatı ortaya çıktı

Xiaomi‘nin merakla beklenen üst düzey yeni akıllı telefonu Mi 7, bugün fiyat konusunda beklenen detayı kazandı. Telefon için heyecan gün geçtikçe artıyor.

Mi Mix 2S ve Mix 6X sonrası merakla beklediğimiz Xiaomi Mi 7, görüldüğü üzere yaklaşık 440 dolar başlangıç fiyatına (64 GB) sahip olacak. 128 GB dahili depolama ile ise yaklaşık 520 dolar fiyatı olacak telefon, fiyat performans konusunda bekleyenleri memnun edecek gibi duruyor. Şimdilik yüzde 100 kesin sayılmayan bu detay, telefonun üst düzey teknik detaylarına bakıldığı zaman makul görünüyor. Geçtiğimiz hafta hakkında hazırlanmış bir poster ortaya çıkan telefon, eğer doğruysa 23 Mayıs tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Bu detay da henüz doğrulanamazken, çentikli ekrana sahip olacak gibi duran telefonun ekrana entegre parmak izi sensörüne sahip olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 7

Xiaomi Mi 7’nin ortaya çıkan donanımsal detayları şöyle

6 inç boyutunda Samsung üretimi OLED bir ekran üzerine kurulacak telefonun, Snapdragon 845 kullanacağına da kesin gözüyle bakılıyor. Sızan firmware dosyasında 3.170 mAh‘lık bir pil üzerine kurulan telefon, 6 GB ya da 8GB RAM ile elde edilebilecek. Çift arka kameraya sahip olacağı belirtilen cihaz, kutunda Android 8.0 Oreo çıkacak gibi görünüyor. OLED ekranı sayesinde her zaman açık ekran altyapısıyla sürekli bilgi verebilecek telefon, hızlı yazılım güncellemelerine izin veren Project Treble desteğini de veriyor.

İlgili Video

Şirketin dijital asistanı