reklamı kapat

POPÜLER

2019 Ford Focus

Resmi tanıtımına saatler kala 2019 Ford Focus’tan en net ipucu

Gün içerisinde düzenlenecek tanıtım etkinliğiyle tüm detaylarını öğreneceğimiz 2019 Ford Focus, marka içerisinden gelen ufak bir sızıntı ile karşımızda.

Dördüncü jenerasyonuyla karşımıza çıkacak olan 2019 Ford Focus için merakla beklediğimiz gün geldi çattı. İngiltere’nin Londra kentinde düzenlenecek özel bir etkinlik kapsamında örtülerinden kurtulacak olan araçla ilgili bu zamana kadar pek çok değerlendirme yapma fırsatına eriştik. Resmi görseller için çekimlerinin yapıldığı sırada büyük oranda ortaya çıkmasıyla birlikte tasarım değişimleri hakkında fikir edindiğimiz yeni Focus, etkinlik öncesinde son kez ipucu niteliğindeki bir fotoğraf ile karşımıza çıktı. Ford’un Ürün Geliştirme müdürü Jay Ward‘ın resmi Twitter hesabından paylaştığı tek kare fotoğrafla yüzünü gösteren araç, yeni renk seçenekleriyle de adından merak ettirecek gibi gözüküyor.

Çok daha sportif bir karakter

Ward’ın paylaştığı tek kare görsel ile kaput, ışıklandırma ve ızgara üçlüsünden oluşan detaylarını gördüğümüz Focus’ta, kesinlikle çok daha net ve keskin bir yapı yer almakta. Ebatsal olarak büyümesiyle de değişen bu çizgileri destekleyecek olan aracın hatchback versiyonunun yanı sıra sedan ve ST-Line’ı da bugün görmeyi bekliyoruz. Yerini aldığı jenerasyona oranla 50 kilogramlık bir ağırlık kazanımıyla karşımıza çıkacak olan 2019 Focus ile ilgili gelişmeleri gün içerisinde LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.