reklamı kapat

POPÜLER

River City Super Sports Challenge: All Star Special incelemesi

Bu ay sayfalarımıza taşıyacak oyun bulmakta oldukça zorlandık. Ne yapsak ne etsek diye düşünürken karşımıza bir anda River City çıktı. Oyunu beklediğimizden veya içeriğinden çok ümitli olduğumuzdan falan değil, sadece bize hatırlattıkları nedeniyle kendisini onurlandırmak istedik

Kunio Kun no Nekketsu Soccer League ya da hepimizin bildiği adıyla Goal 3! su götürmez bir şekilde bugüne dek yapılmış en iyi futbol oyunu. Tamam, en iyi diyerek biraz sınırları zorlamış olabiliriz belki ama en eğlencelisi olduğu bir gerçek. NES ile hayatımıza girmiş olan bu acayip oyunu nasıl unutabiliriz ki? Sadece ismi bile geçtiğinde gülümsüyorsak, oyunun başarısını nasıl görmezden gelebiliriz?

Sahaya düşen yıldırımları, birbirinden çılgın özel vuruşları, rüzgara kapılıp uçan giden futbolcuları yok mu sayalım yani? Yo yo, bunu yapamayız! Hatta şu an yazıyı okumakta olan kişi, evet evet sen, derhal dergiyi bırak ve koşarak bir emülatör yardımıyla oyuna ulaş. İster geçmişi yad et, ister bu şaheserle ilk kez tanışmanın tadını çıkar. Ancak bunu yap. Sonrasında River City Super Sports Challenge’ı incelemeyi neden seçtiğimizi sen de çok iyi anlayacaksın.

İLGİLİ HABERLER