reklamı kapat

POPÜLER

Robert Kirkman’dan The Walking Dead hayranlarını sevindirecek açıklama

Fear the Walking Dead ekrana gelmeye başladığından beri hepimizin istediği tek bir şey vardı: The Walking Dead ile Fear the Walking Dead’in ortak bir bölümde bir araya geldiği görmek. New York Comic Con‘a katılan Robert Kirkman’ın açıklamalarına bakılırsa sonunda beklenen o gün geliyor.

Başından beri biliyoruz ki The Walking Dead ve Fear the Walking Dead temelde aynı dünyada geçiyor. İki yapım da zombi kıyametinin farklı şehirlerde neden olduğu felaketleri ele alıyor. Buna rağmen şimdiye kadar bu dizilerin birbirine gönderme yapışına şahit olamadık. Dizilerin tamamen bağımsız bir şekilde ilerlemesiyle hayranların ortak bölüm hayalleri de suya düşmeye başlamıştı. Fakat Robert Kirkman’ın açıklamaları üç senelik bekleyişin sona erdiğine işaret ediyor.

The Walking Dead dünyasının yaratıcısı Robert Kirkman’ın sözlerine bakılırsa iki yapımın buluşması ortak bölüm vesilesiyle gerçekleşmeyecek. Onun yerine sevdiğimiz karakterlerden biri diğer diziye konuk olacak. Bu ziyaret ne zaman ve kim tarafından gerçekleştirilecek henüz bilmiyoruz. Merak uyandıran detayların tamamı özellikle gizli tutuluyor. Fakat bu ziyaretin ilerleyen sezonlarda farklı ortaklıklara kapı açacağını tahmin ediyoruz. Kim bilir, belki bir gün iki dizinin tüm karakterlerini bir arada görme fırsatı elde ederiz.