reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead Hobbs and Shaw için Dwayne Johnson tweet'i

Hobbs and Shaw ve The Walking Dead’i bir araya getirecek teklif

Hobbs and Shaw vizyondaki macerasına devam ederken Dwayne Johnson ortaya hayli ilginç bir The Walking Dead teklifi attı.

Aksiyonun hemen her türlüsüne şahit olduğumuz Hızlı ve Öfkeli evreni Hobbs and Shaw filmiyle genişlerken; aksiyon alternatifleri konusunda selefini geride bırakmıyor. Akla hayale sığmayan sahnelerle vizyonda boy gösteren film Robert Kirkman’ın da radarına takılmış durumda. The Walking Dead yaratıcısı Kirkman’ın, sadece “Hobbs & Shaw” yazılı tweet’i ise filmi ne kadar beğendiğini özetliyor. Tabii bu tweet Dwayne Johnson tarafından kısa sürede fark edilmiş. Johnson’ın ise yepyeni bir teklifi var. “The Walking Dead’in yaratıcısı Hobbs and Shaw’u beğenirse… Bu iki evrenin beyaz perdede bir araya geldiğini düşünsenize….” diyen Johnson, ilk teklifi ortaya bırakıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead yaratıcısı Hobbs and Shaw filmi için hazır

Kirkman’dan ise bu teklife cevap gecikmedi elbette. “Ne zaman olduğunu söyle!” diyen Kirkman, hayranları iyiden iyiye heyecanlandırıyor. Bu konuşma bir şaka olarak başlasa da geçmişte de şakaların gerçeğe dönüştüğünü görmedik değil. Artık süper askerlerin de dahil olduğu Hızlı ve Öfkeli evreninde zombiler kulağa o kadar da absürt gelmiyor açıkçası. Nihayetinde elle roket iten adamlardan bahsediyoruz. Öte yandan Zombieland’in devam filmiyle vizyonda boy göstermeye hazırlandığı bu dönemlerde komedi tonlarını da barındıran saf aksiyon dolu bir zombi filmi stresimizi atmamıza da yardımcı olabilir. Ancak tüm bu durum şimdilik bir “internet eğlencesi” noktasında.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı