reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy Fold

Samsung, dağıtılan tüm Galaxy Fold’ları geri topluyor!

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, inceleme için verilen tüm katlanabilir telefon Galaxy Fold modellerini geri topluyor.

Advertisement

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold, biliyorsunuz ortaya çıkan ekran sorunu nedeniyle ertelendi. Yani daha önce söylenen 26 Nisan tarihinde satışa çıkmayacak model, kötü zamanlar geçiriyor. Yaptığı resmi açıklamada firma bu erteleme kararının arkasındaki sorun hakkında şunları söylüyor: “Ekrandaki rapor edilen konuların incelenmesinden elde edilen ilk bulgular, sorunun menteşenin açıkta kalan üst ve alt kısımlarının maruz kaldığı darbe ile ilişkili olabileceğini gösterdi. Cihazın içinde bulunan maddelerin de ekran performansını etkilediği bir durum tespit edildi”. Resmi satış fiyatı 1.980 dolar olan telefonu Samsung, inceleme için verdiği tüm yayın kuruluşlarından geriye topluyor. Telefonun sorunu çözülene kadar her örneğe ihtiyacı bulunan firma, ayrıca kötü yorumları da bir süre için durdurmak istiyor gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold şanssız bir model oldu

Türkiye’de 20 bin TL’yi geçeceği söylenen modelin yeni çıkış tarihinin “bir kaç hafta içerisinde” açıklanacağı belirtiliyor. Ekranı güçlendirmek için önlemler alacağını da belirten Samsung, ciddi bir sıkıntıyla karşı karşıya ve çözüm için hızlı davranmaya çalışıyor. Pazardaki ilk gerçek katlanabilir telefon modeli olan Galaxy Fold, sektörün geleceğini oluşturuyor ve firma başka modeller üzerinde de çalışıyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni Xiaomi modeli