reklamı kapat

POPÜLER

Samsung
Samsung
Samsung
Samsung

Samsung’dan çok ilginç bir akıllı telefon tasarımı daha!

Samsung, gelecek için ilginç çalışmalar yapmaya ve garip telefonlar tasarlamaya devam ediyor. Böyle bir örnek daha yine karşımızda bulunuyor.

Samsung’un detaylarına aşağıda ulaşabileceğiniz “uzayan telefon” tasarımı büyük ses getirmişti. Firma şimdi yine garip bir çalışma ile gündemde. Bu sefer karşımızda tam dört kenardan kavisli bir telefon bulunuyor. Biliyorsunuz güncel amiral gemilerinin sadece yan tarafları kavisli tasarlanıyor. Bu sayfada görebileceğiniz model ise üst ile alt kısımları da kavisli sunuyor. Ekran altı ön kamera teknoloji üzerine kurulan bu akıllı telefon, arkasında çiftli kamera taşıyor. Yapısı gereği tamamen çerçevesiz olarak tasarlanan cihaz, gerçekten ilginç görünüyor. Ekrana entegre parmak izi sensörünü benimsediği belirtilen bu patenti alınan modelin, satışa çıkıp çıkmayacağı elbette bilinmiyor. Ancak Samsung’un 2020 başında çıkacak Galaxy S11 ailesiyle benzer bir kavisli yapıyı benimsemesi sürpriz olmaz deniyor.

Samsung

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung, telefon pazarının yenilikçi ismi

Ancak firmanın halen katlanabilir telefon Galaxy Fold’u satışa sunması bekleniyor. Yaşadığı ekran sorunu nedeniyle geriye toplatılan telefon, gerçekten çok merak ediliyor. Şu sıralar bu modele ek olarak 10 Ağustos tarihinde tanıtacağı Galaxy Note 10 ile de ses getiren teknoloji devi, telefon tarafının liderliğini kimseye bırakmak istemiyor. Huawei’nin yaşadığı sorunlar nedeniyle 2019’u da lider olarak kapatacak Samsung’un, ürün gamın gün geçtikçe çok daha büyük hale geliyor.