reklamı kapat

POPÜLER

samsung

Samsung’dan Türkiye’de üretim hamlesi

Samsung’dan Türkiye’yi ilgilendiren önemli açıklamalar geldi. Şirket, Türkiye’de üretim gerçekleştireceğini belirtti.

Şirketin satış ve pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı Mert Gürsoy, “Türkiye’de iki üründe üretime başlıyoruz. Biri elektrikli süpürge diğeri de TV’lerin montaj hatlarını burada kurmak için yatırımlar yapacağız” dedi.

Şirketin her yıl tüketici elektroniği kategorisindeki yeni ürün gamını sergilemek amacıyla MENA Bölgesi’ne (Ortadoğu ve Kuzey Afrika) yönelik gerçekleştirdiği etkinliğe bu yıl, Türkiye’de gerçekleşti.

MENA Bölgesi ile eş zamanlı olarak 8K QLED TV’lerin lansmanı gerçekleştirildi. Forumda sergilenen yenilikçi ürünler arasında 98” 8K QLED, Galaxy S10, Galaxy Fold, 4 Kapılı Buzdolabı, Gardrop Tipi Buzdolabı serisi, QuickDrive çamaşır makinesi ve Wind-Free klima yer aldı.

DaeHyun Kim’den 5G ve yapay zeka teknolojisi hakkında açıklama

Samsung Electronics Türkiye Başkanı DaeHyun Kim, şirketin 50 yılda dünyanın her yerindeki tüketicilere anlamlı yenilikler sunmaya kendini adadığını vurguladı. 50 yıllık birikim ve vizyonun getirisiyle Samsung’un 2019 yılında çalışmalarını bir üst seviyeye taşıyacağına dikkat çekti. Sektörde lider olmanın avantajıyla şirketin, Akıllı Yaşam vizyonunu gerçekleştireceğini ifade eden DH Kim, sözlerini şöyle sürdürdü: “ Samsung, temel teknolojilere büyük yatırım yapıyor.

Yapay zeka ve 5G gibi yeni teknolojileri geliştirmek için önümüzdeki üç yıl içinde 22 milyar dolar tutarında yatırım gerçekleştireceğiz. 5G’deki bilgimizin Türk halkına yararlı olmasını sağlamak için anlaşmalar yapıyoruz. Siyasi ve ekonomik konjonktüre bakmaksızın, Türk tüketicisinin hayatına değer katmaya devam edeceğiz. Katlanabilir telefonumuz Galaxy Fold ile tüketicilerimizi heyecanlandıran bir ürün ortaya çıkardık. Açıldığında 7.3 inç büyüklüğüne ulaşan Galaxy Fold ile YouTube, WhatsApp ve Google’ı aynı anda kullanabiliyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye, Samsung için MENA Bölgesindeki En Büyük Pazar

Samsung Electronics Türkiye Tüketici Elektroniği Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mert Gürsoy ise toplantıda yaptığı konuşmada; “Samsung, Türkiye’ye verdiği önemi göstermek için bu sene 18 ülkenin katıldığı MENA toplantısını Antalya’da gerçekleştirdi. Türkiye, Samsung için çok önemli bir pazar. Aynı zamanda, MENA bölgesindeki en büyük pazar konumunda. Samsung teknolojisinin tüketicilerin yaşamını nasıl iyileştirdiğini ve onlar için yarattığı değerleri göstermek için iş ortaklarımızla Türkiye’de bir araya geldik” dedi.

İlginizi Çekebilir

Galaxy S10 ailesinin resmi tanıtım videosu