reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Live

Samsung Galaxy Buds Live ve Galaxy Watch 3’ün tanıtımı için geri sayım başladı

Geçtiğimiz ay ortaya çıkan haberlerde Samsung Galaxy Buds Live ve Galaxy Watch 3’ün Galaxy Note 20 ailesinden önce tanıtılacağı açıklanmıştı.

Yeni gelen haberlere göre Samsung Galaxy Buds Live ve Galaxy Watch 3’ün FCC sertifikasyon süreci başladı. Buradan anlaşılacağı üzere yeni cihazların tanıtımı  (22 Temmuz’da tanıtılması bekleniyor) için artık çok az bir süre kaldı. SM-R180 model numarasına sahip bir cihaz FCC sertifikasyonda keşfedildi ve Galaxy Buds Live’a karşılık geldiğine inanılıyor. Rapor, sertifikalı cihazın bir Bluetooth kulaklık olduğunu belirtiyor. Galaxy Buds Plus’tan çok daha farklı görünen ve kulak içi formunda olmayan kablosuz kulaklık, farklı bir tasarım çizgisini benimsiyor. Aktif gürültü engelleme teknolojisiyle Galaxy Buds Plus’ın en önemli eksiğine sahip olmayacağı söylenen Galaxy Buds Live, söylendiği kadarıyla bünyesinde etkili bir gürültü engelleme için üç adet mikrofon barındırıyor. Yaklaşık olarak 11 saatlik bir pil ömrü sunacağı aktarılan kulaklık, yapısı gereği silikon kulak uçlar da kullanmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds Live haricinde Samsung Galaxy Watch 3 de geliyor

Çıkış tarihi kısa bir süre önce sızan Galaxy Watch 3 ise 1,2 ve 1,4 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutuyla gelmesini bekleniyor. Ufak ekranlı modelinde 247 mAh pil, büyük ekranlı modelinde ise 340 mAh pil yer alıyor. Her iki modelde de 8 GB dahili depolama alanı bulunuyor. Bu alandan 5.3 GB’ın kullanılabileceği de belirtiliyor. Aktivite takibi yeteneğine de sahip olan saatte EKG, kan basıncı ölçümü ve nabız oksimetresi gibi özellikler de bulunuyor.