reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 ailesini gözler önüne seren video [İzle]

Samsung Galaxy S10 modellerinin Galaxy S9 ailesinden farklı görünmesi beklenmiyor. İşte bu noktada hazırlanan bir video, aileyi en olası haliyle gözler önüne seriyor.

Advertisement

Samsung Galaxy S10 ailesi, Beyond 0, Beyond 1 ve Beyond 2 olmak üzere üç farklı versiyon halinde geliyor. Bu modellerden Beyond 1 ve Beyond 2’nin ekrana entegre parmak izi sensörüne sahip olacağı belirtiliyor. Ailenin en düşüğü olacak Beyond 0’ın parmak izi sensörü ise arkasında yer alıyor. İşte bu bilgiler ışığında hazırlanan yukarıda izleyebileceğiniz konsept, modellere erken bir bakış attırıyor. Samsung Galaxy S9 tasarımının daha ince çerçeveli versiyonunu karşımıza getiren konsept çalışma, genel olarak oldukça gerçekçi duruyor. Bunu söylüyoruz çünkü kimse ailenin yepyeni bir tasarım diline geçmesini beklemiyor. Şu an tasarımsal olarak piyasadaki en iyi modellerden olan Galaxy S9 ve Galaxy S9+, Samsung’un görsellik konusunda ulaştığı son nokta olarak görülüyor. Esas büyük değişikliği 2019’da çıkacak Galaxy F isimli katlanabilir akıllı telefon ile yapacak firma, S10 ailesinde mevcut çizgiyi daha da etkileyici hale getirecek gibi görünüyor. Bu da olumsuz değil olumlu olarak değerlendiriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesini hakkında başka neler biliyoruz?

Daha önceki bilgilere göre serinin en altında yer alan Beyond 0 modeli 5,8 inç “düz” Super AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Beyond 1 modelinde ise 6,2 inç kavisli Super AMOLED ekran yer alıyor. Bu iki modelin de önünde tek bir kamera bulunuyor. Serinin en üstündeki Beyond 2 ise 6,44 inç kavisli Super AMOLED ekran kullanıyor. Piezoelektrik hoparlör sistemini de bünyesinde barındıracak denilen telefonlar için, olası bir (Sadece Beyond 2’ye özel olabilir) üç boyutlu yüz tanıma özelliği de sık sık gündeme geliyor. Firma bu konuda Apple’a rakip olacak gibi duruyor.