reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 Plus iPhone 11 Pro
Samsung Galaxy S20 Plus

Samsung Galaxy S20 Plus, iPhone 11 Pro ve Google Pixel 4 kamera karşılaştırması [Video]

Samsung Galaxy S20 ailesinin tanıtılmasının ardından telefonla ilgili karşılaştırma videolar gelmeye başladı. Galaxy S20 Plus ve iPhone 11 Pro modellerinin kamera performansı mercek altında.

Yapılan yeni karşılaştırma videosunda Samsung Galaxy S20 Plus, iPhone 11 Pro ve Google Pixel 4 karşı karşıya geldi. Piyasanın en iyi kameralarına sahip olan telefonlar sergiledikleri performanslarla dikkatleri üstüne topluyor. Neredeyse DSLR fotoğraf makineleriyle yarışan telefonlardan  Plus modelinde 3 kat, diğer modeller ise 2 kat optik yakınlaştırmaya imkan tanıyor. Telefonların sergiledikleri performanslar çekimden çekime farklılık gösteriyor. Bazı çekimlerde yeni iPhone modeli, bazı çekimlerde Plus modeli bazı çekimlerde ise Google Pixel 4’ün üstünlük sergiliyor. Tüm modellerde 12 megapiksel çözünürlüğünde ana kamera yer alıyor. Pixel 4’te F/1.7 diyafram, iPhone 11 Pro’da ve Galaxy S20 Plus’ta F/1.8 diyafram değeri kullanılıyor. Yeni Galaxy modeli 8K video kaydına destek verirken diğer modellerden yeni iPhone modeli saniyede 60 kare 4K video Pixel 4 ise saniyede 30 kare 4K kaydına izin veriyor. Ön kameralara bakıldığında ise Pixel 4’te 8 megapiksel kameraya ToF sensör eşlik ediyor. iPhone 11 Pro’da ise 12 megapiksel kameranın haricinde derinlik kamerası da bulunuyor. Plus modelinde ise 10 megapiksellik bir ön kamera karşımıza çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 Plus, iPhone 11 Pro ve Google Pixel 4 karşı karşıya

Galaxy S20 Plus hakkındaki tüm detaylara buraya, iPhone 11 Pro hakkındaki tüm detaylara buraya, Google Pixel 4 hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Telefonları karşı karşıya getiren videoyu ise haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlgili video