reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 Ultra, Pixel 4, iPhone 11 Pro ve Pixel 3 karşılaştırması [Video]

Samsung Galaxy S20 Ultra, Pixel 4, iPhone 11 Pro ve Pixel 3 karşılaştırması [Video]

Samsung Galaxy S20 Ultra modeli farklı telefon modelleriyle karşı karşıya kalmaya devam ediyor. Samsung Galaxy S20 Ultra bu kez Google Pixel 4, iPhone 11 Pro ve Google Pixel 3 ile karşı karşıya geldi. 

Daha önceki karşılaştırmalarda olduğu gibi fotoğraflara yakınlaştırma yapıldığında Pixel 4 ve Pixel 3 modelleri detaylı fotoğraflar sunuyor. Yapılan farklı bir HDR çekiminde ise Galaxy S20 Ultra modeli performansını ortaya koyuyor. Genel karşılaştırma tablosuna bakıldığında Pixel modellerinin diğer modellerden daha detaylı fotoğraflar çektiği görülüyor. Selfie kameralarında yapılan karşılaştırmada ise Apple’ın önemli derecede iyileştirme sunduğunu söylemek mümkün. Çok uzaktaki bir nesnenin karşılaştırılmasında ise S20 Ultra farkını ortaya koyuyor. Bilindiği üzere S20 Ultra 10 kat hibrit optik yakınlaştırmaya ve 100 kat dijital yakınlaştırmaya destek veriyor. Saniyede 30 kare 8K video kaydına destek verirken, iPhone 11 Pro saniyede 60 kare 4K video kaydına imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 Ultra 108 megapiksel kamerasıyla dikkat çekiyor

Pixel modeller ise saniyede 30 kare 4K video kaydedebileceğini söyleyelim. Pixel 4 modelinde 12,2 megapiksel, iPhone 11 Pro’da 12 megapiksel kamera yer alırken, Ultra modelinde 108 megapiksel kamera karşımıza çıkıyor. Telefonları karşı karşıya getiren videoyu haberin devamından izleyebilirsiniz. Sizce hangi model kamera performansıyla öne çıkıyor? Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili video

Telefonların performansları karşı karşıya