reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE için microSD yuvası yeniden gündemde

Samsung Galaxy S21 FE modeli için bilgiler gelmeyi sürdürüyor. Bu sefer daha önce olmayacağı söylenen bir imkan ses getirmiş durumda.

Samsung Galaxy S21 FE, hatırlarsınız en son sızıntı konusunda önemli kaynaklardan Jon Prosser’un telefon resmi olarak 29 Ekim tarihinde lanse edilecek açıklamasıyla gündeme gelmişti.

Sızıntılara göre bakıldığı zaman gelmesi ciddi şekilde geciken telefon, daha önce microSD yuvasına sahip olmayacak deniyordu. Bu durum elbette telefonu bekleyen bazı kişiler üzmüştü. Ancak Samsung’a yönelik sağlam bir kaynak bunun söz konusu olmayacağını aktarıyor.

Üretim hatlarında gelen bilgiye göre Galaxy S21 FE modelinde microSD yuvası yer alıyor. Yani telefonda depolama artışı bulunuyor ancak bunun henüz yüzde 100 kesin olmadığını belirtmek gerekiyor. Bu tarz bilgilerde bazen hatalar olabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S21 FE için tüm teknik detaylar ise şöyle

Galaxy S21 FE gücünü Snapdragon 888 ve Exynos 2100 işlemcilerden alacak. Telefon artık kesin olarak belirli pazarlarda Snapdragon 888 işlemci, belirli pazarlarda ise Exynos 2100 işlemci ile satışa sunulacak.

5G desteğine sahip olacağı kesin olan telefon resmi kayıtlara göre 4.500 mAh pil taşıyor. Bu pil için telefonda 45W hızlı şarj desteği bulunuyor. Ancak kutudan 45W değil 25W hızlı şarj cihazının çıkacağı aktarılıyor.

Dikkat çeken telefon, 6,4 inç boyutta 120 Hz bir AMOLED ekrana sahip olacak. 128 GB / 256 GB depolama seçeneklerinin sunulacağı Galaxy S21 FE, arkasında üç farklı kamera taşıyor.

Burada tam olarak 12 megapiksel geniş açı ana + 12 megapiksel ultra geniş açı + 8 megapiksel 3x telefoto kameraları bir araya geliyor. Galaxy S21 FE‘nin önünde ise 32 megapiksel selfie kamerası yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın