reklamı kapat

POPÜLER

Samsung katlanabilir akıllı telefon
Samsung katlanabilir akıllı telefon

Samsung katlanabilir akıllı telefon için korkutan iddia

Samsung katlanabilir akıllı telefon modeli için gerçekten çok şaşırtan ve korkutan bir bilgi daha ortaya çıktı. Model beklediğimiz gibi çıkmayacak.

Samsung katlanabilir akıllı telefon modeli kısa süre önce ortaya çıktığı kadarıyla Galaxy Fold yerine Samsung Galaxy Winner adıyla geliyor. PhoneArena’nın haberine ve hazırladığı görsellere göreyse model gerçekten katlanabilir esnek ekrana sahip olmayacak. Yani tek parça yerine iki farklı ekranın yan yana gelmesinden oluşuyor denilen Samsung katlanabilir akıllı telefon, böyle gelirse büyük bir hayal kırıklığı yaratacak gibi duruyor. Hazırlanan bu konsept haliyle çift ekranlı ZTE Axon M‘i akıllara getiren telefon, yan yana gelmiş iki adet Galaxy Note izlenimi yaratıyor. Bildiğiniz gibi 2.000 – 2.500 dolar bandında satılacağı söylenen cihaz, hiç de hayal ettiğimiz gibi olmayacak diye oldukça korkutuyor. Gerçekten katlanabilir esnek ekranların önünde halen iki yılın olduğu söyleniyor. Bu da gerçekten garip bir iddia olarak ortada yer alıyor.

Samsung katlanabilir akıllı telefon
Samsung katlanabilir akıllı telefon
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung katlanabilir akıllı telefon için şunlar biliniyor

Bildiğiniz üzere Infinity Flex adı verilen bir ekran teknolojisi üzerine kurulan telefon, bünyesinde 7,3 inç ve 4,6 inç iki adet ekran taşıyor. Modelin içerisinde yer alan esas katlanan 7,3 inç ekran, 1536×2152 piksel çözünürlük ve 420 ppi değerini sunuyor. 4,6 inç 21:9 ekranın ise 840×1960 piksel çözünürlüğe ve yine 420 ppi değerine sahip olduğu biliniyor. Katlanabilir telefonun pil kapasitesi konusunda iki farklı bilgi var. Bazı kaynaklar 6.200 mAh (2 x 3.100 mAh), bazı kaynaklar ise 4.400 mAh (2 x 2.200 mAh) pilden bahsediyor. Modelin arkasında kesin olarak üçlü kamera sistemi yer alıyor. Önde ise çift kameranın yer alabileceği konuşuluyor.

İlgili Video