reklamı kapat

POPÜLER

Samsung The Freestyle
Samsung The Freestyle
Samsung The Frame

Samsung The Freestyle kampanyası devam ediyor; işte detaylar

Sıra dışı tasarıma sahip Samsung The Freestyle projektör için yapılan kampanyanın tarihi uzatıldı.

Advertisement

Samsung’un yeni projektörünü satın alan kullanıcılara batarya hediye ediliyor. 24 Mayıs‘a kadar geçerli olacak kampanyada kullanıcılar projektörle birlikte BIX marka 30.000 mAh‘lik bataryaya ücretsiz sahip oluyor. Bu sayede kullanıcılar mobil cihazlarını bu bataryayla şarj edebiliyor.

830 gram ağırlığında olan cihaz akıllı hoparlör ve ortam aydınlatma özelliklerini de kullanıcılara sunuyor. Herhangi bir alanı hızlı bir şekilde ekrana dönüştürebilen cihaz 180 dereceye kadar dönüş sağlıyor. Bu sayede masa, yer, duvar ve tavan gibi tüm yüzeylerde yüksek görüntü kalitesi vadediyor. Projektör tüm açılardan izleme olanağı vadediyor. Otomatik odaklama özelliğine de destek veren Samsung The Freestyle, 100 inç boyutundaki görüntüleri duvara yansıtabiliyor. Pasif yayıcı özelliği ise kamp gibi daha kalabalık aktivitelerde derin bir ses ve temiz bas sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung The Freestyle projektörün Türkiye fiyatı ne kadar?

The Freestyle, kullanılmadığı zamanlarda ortam modu ve yarı saydam lens kapağı sayesinde, ortamın atmosferini değiştirebilen bir aydınlatma cihazı olarak da kullanılabiliyor. Projektör aynı zamanda müziği analiz ederek duvara, zemine ya da başka herhangi bir yüzeye yansıtılan görsel efektleri sesle eşleştirebiliyor. The Freestyle projektörün Türkiye fiyatı ise 16.999 TL.

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display