reklamı kapat

POPÜLER

Seat Mo

SEAT MO; ailenin yeni kentsel mobilite markası

Şirketin gelecek vizyonundan, şimdiki modellerine ve e-mobilite çözümlerine kadar birçok öngörüsünü paylaşmak amacıyla yeni kentsel mobilite markası SEAT MÓ lansmanı gerçekleştirildi.

Yeni nesil ulaşım çözümleri konusunda kendi içerisinde yeni bir oluşuma giden SEAT, “MO” adını verdiği departmanın tanıtımını gerçekleştirdi. SEAT MO, mikro mobilite ürün ve hizmetlerine odaklanarak markanın kentsel mobilite stratejisini yönlendirecek. Lansmanda ayrıca departmanın farklı mobilite çözümleri sunan iki yeni ürünü SEAT MÓ eScooter 125 ve SEAT MÓ eKickScooter 65 ‘in de dünya prömiyerleri gerçekleştirildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SEAT MO eScooter 125 ve eKickScooter 65 kullanıcılarla buluşuyor

SEAT MÓ eScooter 125’in, arka tekerleğine entegre, 125cc motosiklete eşdeğer 9kW elektrik motoru, 240Nm tork üretiyor. Elektrikli motosiklet saatte 95 kilometre hız yapabilirken, 0-50 km hıza ise sadece 3.9 saniyede ulaşıyor. City, Sport ve Eco olmak üzere 3 farklı sürüş modu bulunuyor ve geri vitesiyle kolayca manevra yapabiliyor. 5.6 kWh lityum iyon pil paketine sahip model, tek bir şarjı ile 125 kilometre yol kat edebiliyor. Aracın bataryası şarj istasyonlarının yanı sıra ev tipi priz ile de şarj olabiliyor.
SEAT MÓ eScooter 125, koltuk altı bölmesindeki iki kask veya kask ve diğer eşyaların kombinasyonu için yeterli depolama alanı da bulunuyor. Kullanıcıları akıllı telefon uygulamasıyla konum ve durum güncellemeleri hakkında bilgi vererek araçlarını izleyebiliyor. Araç 2 adet USB girişine de sahip. Kırmızı, Koyu Alüminyum ve Oksijen Beyazı olarak özel mat boya alternatifleriyle alınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İspanyol markanın eKickScooter 65’i piyasaya sürmesi, her türlü kullanım amacına uygun çözümler sunma arzusunu gösteriyor. SEAT MÓ eKickScooter 65, piyasadaki en sağlam eKickScooter ürünlerinden biri ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmış durumda. Ön ve arka lambaların yanı sıra fren lambası ve yan/arka reflektör scooterın görünürlüğünü, ön elektronik fren ve arka kampanalı fren ise güvenliği artırıyor. 551Wh akü paketi sayesinde menzili 65 km’ye çıkıyor. Maksimum 20km/sa hıza ve 20 dereceye kadar tırmanma becerisine sahip.SEAT MÓ eKickScooter 65,Eco, Drive ve Sport olmak üzere 3 farklı sürüş modu sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Citroen’in dikkat çeken en yeni modeli 2020 C3