reklamı kapat

POPÜLER

segway

Segway’den eğlenceli sürüşüyle dikkat çeken e-paten: Drift W1 [Video]

Segway ve Ninebot, hem akıllı robot hem ulaşım aracı özelliğine sahip Loomo modelini görücüye çıkartmıştı. Kullanıcıların istedikleri zaman sürebilecekleri iki tekerlekli kişisel ulaşım aracı olan Loomo, tam dolu pille saatte 18 kilometre hıza ulaşabiliyor. Pili tam şarj edildiğinde 35 kilometrelik bir menzil vadeden ulaşım aracı bünyesinde barındırdığı robotla farkını ortaya koyuyor. Segway bu cihazının ardından şimdi de elektrikli patenini görücüye çıkardı.

Drift W1 olarak adlandırılan e-paten, hafif tasarımı sayesinde bir çantada veya elde kolaylıkla her yere taşınabiliyor. Stabil kendinden denge teknolojisi kolay ve gösterişli bir şekilde hareket etmeyi sağlıyor. Denge ve manevra kabiliyetini arttırmak için geliştirilen lastikler ve kaymaya dayanıklı paspaslar ile cihaz maksimum konfor ve eğlence sunuyor. 90’lı yıllara götüren Drift W1, Segway’in önce güvenlik felsefesine uygun olarak UL ve CE gibi birçok uluslararası sertifikasına sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Segway’in e-pateni için geri sayım başladı

Farklı olmak ve yeni akımlar yaratmak isteyen gençlere yönelik geliştirilen paten, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde ilk defa Almanya’nın Berlin kentinde düzenlenecek IFA 2018’de lanse edilecek.

Video