reklamı kapat

POPÜLER

Ford Troller T4

Sevilen arazi canavarı Ford Troller T4 için 2020 model yılı güncellemeleri

Kısıtlı bir pazarda sunulsada adını meraklılarının hafızasına kazımayı başaran Ford Troller T4, yapılan ufak dokunuşlarla güncelleniyor.

Bronco‘yu geri döndüreceğini açıkladığı günden beri meraklılarının ilgisini üzerine toplayan Ford, aslında klasik arazi çizgilere olan ilginin varlığını daha net bir şekilde analiz etmiş olabilir. 2020 itibarıyla netlik kazanacak süreç içerisinde aynı felsefeyi taşıyan bir model daha LOG okuyucuları tarafından ilgiyle karşılanmıştı. Ford Troller T4 için sadece Brezilya bazlı olarak sunulmasından ötürü bazı meraklılarını üzdüğünü bile söyleyebiliriz. Bölgesinde artık rahatlıkla sevilen bir isim olarak nitelendirebileceğimiz Troller T4, 2020 model yılıyla birlikte ufak geliştirmeler elde ederek yoluna devam edecek.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ford Troller T4 ufak değişimlerle geliyor

Markanın ufak makyaj operasyonuna dahil ettiği Troller T4’ün “yeni” versiyonuyla birlikte kullanıcıları oldukça zengin bir renk paleti (6 yeni opsiyon) bekliyor olacak. İçeride ve dışarıda opsiyonlar arasında eklelen yeni renkleri; tampon, ışıklandırma ve gövde üzerindeki temel parçalardaki ufak değişimler destekliyor. Standart olarak 17 inçlik jant setiyle gelen modelin donanım listesinde ise; JBL Harman merkezli multimedya sistemi (yaklaşık 7 inç boyutunda), elektrikli aynalar-camlar ve yol bilgisayarı karşımıza çıkıyor. Aracın kaputunun atlında ise 3,2 litre hacimli beş silindir dizel motor görev yapıyor. 200 PS güç ve 470 Nm tork üreten bu makine 6 ileri manuel şanzıman ve dört tekerlekten çekişli altyapıyla kombin edilmekte. Arka diferansiyel kilidi ve düşük oralı çekiş desteği de Troller T4’ün arazi yeteneklerindeki en önemli destekçileri arasında olmaya devam ediyor. 2020 model yıllı versiyonlar Brezilya’da yaklaşık 34.000 dolarlık fiyatla alıcı bulacak.

İlginizi çekebilir

1991 Land Rover Defender macera modifikasyonu