reklamı kapat

POPÜLER

Lexip

Şimdiye kadar gördüğünüz tüm fareleri unutun; karşınızda devrimsel özellikleriyle fark yaratan Lexip [Video]

Piyasada satışı yapılan birçok oyuncu faresi yer alıyor. Ancak biliyorsunuz bu farelerin hepsi aynı özellikleri sunuyor. Büyük firmalar kolay kolay alışkanlıkları değiştirmeyi tercih etmiyor. Ancak Kickstarter’da aradığı desteği bulan Lexip, gördüğümüz tüm fareleri unutturan özelliklerle geliyor.

Lexip, popüler bağış platformu Kickstarter‘da koyduğu 31 bin dolar hedefi tam 124 bin dolara çıkartmış bir oyuncu faresi. İstediği bağış miktarını toplamasıyla satışa hazır hale gelen fare, gerçekten dikkat çekici özelliklere sahip. İlk olarak oldukça konforlu olan fare, 8.200 DPI ADNS-9800 lazer sensör üzerine kuruluyor. Bu açıdan hassasiyet seviyesi yüksek olan ürün, hem sağ hem de sol ele uygun iki farklı versiyona sahip. Lexip’i diğerlerinden ayıran en önemli özelliği ise aynı zamanda bir joystick olması. Özel geliştirilen alt bölümüyle “sağ ile sol ve ön ile arkaya” yatabilen fare, bu sayede oyun içi kontrolüne yeni bir yaklaşım getiriyor. Bu özellik sayesinde oyun içerisinde yer alan uçaklar ya da uzay gemileri çok daha hassas şekilde kontrol edilebiliyor. Buna ek olarak fare bünyesinde çok yönlü bir analog joystick de yer alıyor. Baş parmağa denk gelen bu analog joystick, ürüne altı eksende hareket kabiliyeti ekliyor. Bu da birçok oyun içi hareketin çok daha kolay ve hassas şekilde yapılması anlamına geliyor.

Lexip
Lexip
Lexip
Lexip
Lexip
Lexip
Lexip

Lexip geniş bir oyun desteğine sahip

Piyasadaki hemen hemen tüm güncel oyunlara destek veren fare, geniş özelleştirme seçeneklerine de sahip. Deneyenlerin hayran kaldıklarını söyledikleri fare, birden fazla imkanı tek bir gövde içerisinde sunarak gerçekten dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Yapılacak en az 99 euro bağış ile 2018 Haziran ayında elde edilebilen oyuncu faresi, fark yaratmayı başarmış duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR