reklamı kapat

POPÜLER

Sin City

Sin City: A Dame to Kill For’un ikinci fragmanı yayında [Video]

Frank Miller’ın Sin City adlı çizgi romanından aynı adla ilk olarak 2005’te sinemaya uyarlanan Sin City’nin Robert Rodriguez yönetmenliğindeki ikinci bölümü 9 yıl aradan sonra önümüzdeki yaz gösterime girecek. Bu uzun bekleyişin ardından ilk fragmana mart başında kavuşan Sin City hayranları için şimdi de ikinci fragman yayınlandı. Ancak filmden yeni sahneler görmeyi bekleyenlerin hevesi kursağında kaldı desek yalan olmaz.

Sin City
Mart ayındaki fragmanla filmin odaklandığı dört hikayeye göz atma fırsatı bulmuştuk. Yeni fragman da tıpkı ilki gibi siyah-beyaz görüntüleri kırmızı ve mavi renk vurgularıyla sunuyor. Oyuncu kadrosu bir hayli kalabalık olan filmden Jessica Alba, Bruce Willis, Joseph Gordon-Levitt, Eva Green, Jaime King, Jeremy Piven (Ari Gold’u çok özlemiştik!) ve Lady Gaga’yı fragmanda görme fırsatı buluyoruz.

Ancak 60 saniyelik bu fragmanda ilk fragmana kıyasla pek yenilik yok. Neredeyse ilkiyle bire bir aynı olan görüntülere belki 20 saniyelik ekleme yapılmış. Yeni sahneler görmek isteyenler ne yazık ki bir sonraki fragmanı bekleyecek.

ABD’de 22 Ağustos‘ta gösterime girecek olan Sin City: A Dame to Kill For‘un ülkemize ne zaman geleceği henüz bilinmiyor.

VİDEO

YORUMLAR