reklamı kapat

POPÜLER

Skoda Kushaq

Skoda Kushaq; aileye eklenecek yeni SUV modelinden detaylar

Hindistan merkezli pazara sunulacak olan Skoda Kushaq, markasının son nesil tasarım ve donanım niteliklerinden nasibini alıyor.

Skoda’nın yeni nesil diliyle birlikte farklı pazarlardaki ürün gamı çeşitlendirme hamlesi tam gaz devam ediyor. 5 yıl gibi kısa bir sürede oturmuş diyebileceğimiz bir SUV ürün gamı oluşturan Çekyalı üretici , Volkswagen grubunun nimetlerinden sonuna kadar faydalanıyor. Önümüzdeki günlerde tanıtımı gerçekleştirilecek olan Skada Kushaq da bu ortaklık sonucunda aileye eklenecek son isimlerden birisi olacak. Hindistan merkezli olarak pazara sunulacak olan modelle ilgili resmi kaynaklardan gönderilen render çizimleri de, kullanıcıları nasıl bir otomobilin beklediğini net şekilde ortaya koyuyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Skoda Kushaq cephesinden masada görünenler

Resmi tanıtımı mart ayı içerisinde gerçekleştirilecek olan Kushaq, kompakt SUV sınıfında konumlandırılacak. Avrupa pazarındaki Kamiq ile benzer aralıkta konumlanması beklenen modelin agresif tasarım karakteriyle rakipleri karşısında öne çıkması bekleniyor. Render çizimlerinde kendisini gösteren geniş kava kanallı ön tampon ve kalın çizgili ızgara formu genel resimde kullanıcıları kendisine çekecek detaylar arasında. Skoda’ın bölgeye özel olarak sunduğu MQB-A0-IN platformu üzerine geliştirilen olan Kushaq’ın motor seçeneklerinin girişinde 1.0 litrelik benzinli konumlanacak. Bir üst pakette 1,5 litrelik benzinli motor da tercih edilebilecek. 4×4 olarak satın alınamayacak modelde 7 kademeli DSG alınabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

2020 Renalt Captur tanıtıldı! İşte bilmeniz gerekenler