reklamı kapat

POPÜLER

Skoda Kushaq

Skoda Kushaq için geri sayım sürüyor; yeni detaylar kokpitten

Bu ay içerisinde resmi tanıtımı gerçekleştirilecek olan Skoda Kushaq, renkli kokpit dinamikleriyle genç kullanıcıların da radarına girecek.

Geçtiğimiz şubat ayıyla birlikte ilk resmi detayları üzerinden nabız vermeye başlayan Skoda ailesinin yeni kompakt SUV modeli Kushaq cephesinde çözülmeler devam ediyor. Çekyalı üreticinin Hindistan pazarını odağa alarak geliştirdiği modelin planlanan tanıtımı 18 Mart itibarıyla gerçekleştirilecek. Tanıtıma kadar olan süreçte resmi kanattan gelen detaylar da sayıca artmaya devam ediyor. Render çizimleri üzerinden araçla ilgili görüntüler paylaşmaya devam edeen Skoda, bu kez kokpitle karşımızda. Ürün gamının diğer modellerinde de uygulanan yaşam alanı şemasından taviz verilmediğini gördüğümüz Skoda Kushaq, renkli konsol tasarımıyla da dikkat çekiyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Skoda Kushaq cephesinden güncel notlar

Skoda’nın yeni Scala ve Octavia’da kullandığı yaşam alanı çizgisi Kushaq’ın da temelini oluşturuyor. Direksiyon ve multimedya ekran gibi temek elemanlar üzerinden bunu çok net şekilde yansıtan otomobilde dijital sürücü ekranını da listelerde göreceğiz. Avrupa’da satışta olan Kamiq ile eşdeğer olarak görülen modelin altyapısında ise Hindistan pazarına özel olarak geliştirilen MQB-A0-IN kullanılacak. Kaputun altında ise Avrupa pazarındaki üyelerden alışık olduğumuz elemanlar bizi bekliyor. Giriş seviyesinde 1.0 litrelik benzinli motorun bir üst kademeside 1,5 litrelik TSI var. Şanzıman kanadında 6 kademeli manuel ve 7 kademeli DSG listede kendisine yer bulacak. Önümüzdeki günlerde daha net parçalarıyla karşımızda olacak modelin gelişmelerini LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlgili video

Yeni nesil VW Golf