reklamı kapat

POPÜLER

Solar panelli çanta Moovy ile iş istasyonunuzu sırtınızda taşıyın [Video]

Bir çantadan daha fazlasını arayanlar için tasarlanan Moovy, tüm akıllı cihazlarınızı tek noktaya toplamakla kalmıyor ayrıca onları şarj da edebiliyor.

Moovy dışarıdan bakıldığında sıradan bir dizüstü bilgisayar çantası gibi görünse de aslında içine hemen her cihazınızı sığdırabileceğiniz bir iş istasyonu görevi görüyor. Sade ve şık tasarımıyla geniş yelpazede bir kullanıcı kitlesine hitap eden çantanın arkasında sırtınıza denk gelecek şekilde pasaport ya da cüzdan koyabileceğiniz iki gizli cep yer alıyor. Su geçirmez tasarımın tercih edildiği çanta aynı zamanda darbelere karşı da dayanıklı. Yanlarında içecek taşıyabilmeniz için özel alanlar sunan çantanın marifetleri ise içinde saklı.

Moovy dahili solar panelle geliyor. 22.000 mAh gücünde bir pilin yer aldığı çantayı bu şekilde de şarj edebiliyorsunuz. Söz konusu devasa piliyleyse telefon, tablet, bilgisayar demeden elektronik cihazlarınızı rahatlıkta şarj edebiliyor. Üstelik hızlı şarja da destek veren Moovy akıllı güç yönetimine de sahip. Hemen her cihaza uygun şarj ucu bulunan Moovy’yi solar paneliyle yaklaşık 19 saatte şarj edebiliyorsunuz ancak tabii bu süreyi Type C ile 4 saate kadar düşürebilirsiniz.

Beraberinde bir de Moovy Go hub getiren çanta özelliklerine özellik katıyor. Moovy Go’da iki adet USB bağlantı noktası bulunuyor. Böylelikle 2 cihazı aynı anda şarj edebiliyorsunuz. İkinci bir mini harici şarj cihazı görevi gören Moovy Go’da profesyonel fotoğrafçılar için SD kart girişi de yer alıyor. Kickstarter kampanyası devam eden çanta 144 eurodan başlayan fiyatlarla satışta.

VİDEO