reklamı kapat

POPÜLER

Sony Xperia XZ1
Sony

Sony’den yılbaşı için güzel sürpriz

Sony’nin yılbaşında sevdiklerini mutlu etmek isteyen kullanıcılara güzel bir sürprizi var. Sony, yılbaşında Xperia XZ1 ile oluşturacağınız 3D Avatar’lı yeni yıl kartıyla sevdiklerinize güzel bir sürpiz yapmaya imkan tanıyor.

Xperia XZ1, insanları ve nesneleri, 15 ila 60 saniyelik taramalar sonrasında yüksek çözünürlüklü 3D avatarlara dönüştürüyor. Xperia XZ1 hızlı bir şekilde 3D tarama ve boyutlandırma yapıp seçilen ortamda nasıl duracağına, giysi seçimi ve hareket belirleme imkanı da sunuyor, AR efektindeki 3D birleştirme özelliği sayesinde de video ile gerçek dünyaya yerleştiriyor. Yılbaşında kendinizi ve sevdiklerinizi 3D ile tarayıp avatar haline getirmek ve video olarak onlara eğlenceli bir yılbaşı kartı göndermek mümkün. Bunun haricinde 3D yazdırma seçeneğiyle oluşturulan avatarlar bastırıladabiliyor. Xperia XZ1’in AR efektine eklenen yeni yılbaşı teması, video kartınızı daha eğlenceli yapmaya olanak sağlıyor. Yeni yıl kostümleri ile oluşturulan 3D etiketlerle de kutlamalar daha eğlenceli hale geliyor.

Sony Xperia XZ1 3D tarama özelliğiyle fark yaratıyor

Sony Xperia XZ1’in  en dikkat çeken özelliği 3D Creator ile üç boyutlu tarama yapabilmesi. Bir ilk olarak; Xperia XZ1 ile kafa tarama, yüz tarama, yiyecek tarama ve serbest form modlarıyla bir dakikanın altında bir sürede yüksek kaliteli üç boyutlu tarama yapmak mümkün. Üç boyutlu tarama ile kaydedilen görüntüleri arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz gibi, kendi üç boyutlu avatarınızı oluşturabilir hatta bu üç boyutlu taramaların 3D yazıcılarda bastırabilirsiniz.  Geçtiğimiz ekim ayında Türkiye’de satışa sunulan telefonun fiyatı ise 2.999 TL. Telefonla ilgili tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.