reklamı kapat

POPÜLER

Sony-Xperia-XZ4-Compact
Sony Xperia XZ4 Compact
Sony Xperia XZ4 Compact
Sony Xperia XZ4 Compact
Sony Xperia XZ4 Compact
Sony Xperia XZ4 Compact
Sony Xperia XZ4 Compact

Sony Xperia XZ4 Compact için kafaları karıştıran paylaşım

Geçtiğimiz dönemde taslak tasarımı sızan Sony Xperia XZ4 Compact için satışa çıkmayacak haberleri dolaşıyor. Şimdi ise Olixar’ın model için hazırladığı kılıflar karşımızda bulunuyor.

Kısa süre önce konuşan Sony’nin üst düzey yöneticilerinden Don Mesa, kullanım kolaylığı nedeniyle Xperia Compact modellerini uzun süre boyunca ürettiklerini ancak artık herkesin büyük ekran istediğini belirtiyor. Buradan Sony Xperia XZ4 Compact modelinin hiç karşımıza çıkmayacağı anlaşılırken, Olixar hazırladığı kılıflar ile modelin yine de yolda olabileceğini gösteriyor. Yeni kılıfların da gösterdiği üzere köşeli yapıda oldukça geniş çerçeveler üzerine kurulan telefon, günümüz standartlarının altında kalıyor. Arkasında ve önünde birer kamera bulunan model, parmak izi sensörünü yan tarafında taşıyor. Genel olarak kalın duran Sony Xperia XZ4 Compact, taslaklara bakılırsa 3.5 mm kulaklık girişini bünyesinde barındırıyor. Gücünü Snapdragon 855 işlemciden alması beklenen telefon, büyük bir kesim tarafından merak ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony Xperia XZ4 Compact

Sony Xperia XZ4 ise kesin olarak MWC 2019’da geliyor

Kutusundan Android Pie ile çıkacak telefon, 3.900 mAh pille geliyor. Arkasında üçlü kamera sistemi bulunacak telefon, burada 1/2.3 inç boyutunda sensörler kullanıyor. Bu sensörlerden birisini 48 megapiksel çözünürlükte olduğu söyleniyor. 64 GB ya da 256 GB dahili depolama seçenekleri sunulan Sony Xperia XZ4, 46.5 W gibi güçlü bir hızlı şarj sistemiyle de gündemde yer alıyor. Gücünü Snapdragon 855 işlemciden ve 6 GB RAM’den alan telefon, yüksek performans vadediyor. 6,5 inç 21:9 ekranıyla oldukça uzun olacak model, oldukça ilginç olarak gibi duruyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin 150 dolarlık yeni akıllı telefonu