reklamı kapat

POPÜLER

Winter Soldier

Spider-Man Far From Home sonrası netlik kazanan Winter Soldier gerçeği

Spider-Man Far From Home filminin başlangıcındaki ufak bir detay Marvel dünyasında Winter Soldier karakterine bakışın nasıl değiştiğini gözler önüne seriyor.

Advertisement

Bildiğiniz gibi Spider-Man Far From Home’un başlangıcında Peter Parker’la aynı liseye giden gençlerin hazırladığı ufak bir montaj bulunuyordu. Bu haberde Thanos ile mücadelenin sonunda hayata dönen insanların olaylara bakış açısı hakkında bilgi sahibi oluyorduk. Aynı zamanda haber sırasında sağ üst köşede kahramanların yer aldığı ufak bir montaj görülüyordu. Burada klasik Avengers üyelerinin yanı sıra Winter Soldier da yer alıyor. Hatta aynı görselden daha önce Hulk detayı sebebiyle bahsetmiştik. Fakat bu görsel sıradan vatandaşların Bucky Barnes‘a bakış açısının nasıl değiştiğini de gözler önüne seriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Winter Soldier kahraman olarak görülüyor

Captain America Civil War döneminde Bucky Barnes herkes tarafından tanınan birine dönüşmüştü. Bunun en büyük nedeni Wakanda‘nın kralını öldürdüğünün zannedilmesiydi. Aynı sebepte T’Challa da peşine düşmüştü. Daha sonra gerçek ortaya çıksa da, sıradan vatandaş kahramanlarımız arasında yaşananlardan habersizdi. Spider-Man Far From Home’daki detay sayesinde anlıyoruz ki Avengers Endgame filmiyle birlikte Winter Soldier da dünyayı savunan kahramanlar arasında görülmeye başlandı. Bu onun daha önce kendi kontrolü dışında yaptığı hatalardan tamamen aklandığı anlamına gelmiyor. Fakat en azından dünyanın ona bakış açısının değiştiğini söyleyebiliriz. Bu durum The Falcon and the Winter Soldier‘ın dizisiyle iyice pekişecek gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı