reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man, Iron Man 2’de gizleniyordu! [Video]

Spider-Man: Homecoming‘in izleyici karşısına çıkmasına kısa bir süre kala Örümcek Adam’a dair yeni bir detay ortaya çıktı. Tom Holland‘ın açıklaması çizgi roman sevenler arasında büyük heyecan yarattı.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Iron Man 2 filminde ufak bir çocuk yer alıyordu. Iron Man maskesi takan genç adam elini tıpkı onun gibi kaldırarak “kötü adama” karşı mücadele vermek istiyordu. Tam o sırada Tony Stark gelip çocuğu kurtarıyordu. Ardından da bu onun başarısıymış gibi “Tebrikler ufaklık” sözlerini sarf ediyordu. Bu sahne şimdiye kadar yüzlerde gülümseme yaratan bir an olarak anılıyordu. Tom Holland’ın açıklamasının ardından işler değişecek gibi görünüyor. Spider-Man’e hayat veren oyuncu bu sahnedeki ufaklığın Peter Parker olduğunu açıkladı!

Huffington Post‘a konuşan oyuncu durumu “O çocuk Peter Parker’dı. Onun Peter olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Kevin Feige ile bu konu hakkında 20 dakika kadar önce konuştuk. Belki eski ve büyük bir spoiler’ı dile getiriyorum ama artık söyleyebilirim. Peter Parker’ın daha en başından beri bu evrene dahil olması fikri çok hoşuma gidiyor.” sözleriyle özetledi.

Her ne kadar başlangıçta bu amaçla çekilmemiş olsa da, Marvel‘ın bu şirin sahneyi farklı bir şekilde değerlendirmesi oldukça enteresan bir karar. Unutmadan, bahsi geçen sahneyi haberimizin girişinde bulabilirsiniz.