reklamı kapat

POPÜLER

Spotify

Spotify’ın Türk müzikseverlere güzel bir haberi var

Spotify’ın müzik tutkunlarını mutlu edecek güzel bir haberi var. Sony, Warner Müzik Grubu, Universal ve daha bir çok müzik şirketinde yer alan milyonlarca parçayı müzikseverlerle buluşturan İsveçli Spotify, Premium servisine yeni üye olacak kullanıcılara güzel bir fırsat sunuyor.

Spotify’ın Premium servisine üye olan kullanıcılar 1 ay fiyatına servisi 3 ay boyunca kullanabiliyor. Tabii bunun için biraz önce de söylediğimiz gibi Premium servisine yeni abonelik yapılması gerekiyor. Mevcut Spotify Premium kullanıcıları bu fırsattan yararlanamıyor. Eğer mart ayında Premium servisi iptal edilmezse 9,99 TL’lik ücretin kullanıcıların kredi kartlarından çekileceğinin altını çizelim.

Spotify Premium servisi, şarkıları reklamsız ve dizüstü/masaüstü bilgisayarları haricinde akıllı telefon veya tabletleri üzerinden de müzik dinlemek isteyen kullanıcılara hitap ediyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Spotify’ın Türk müzikseverlere güzel bir haberi var” için 2 cevap

  1. Akif dedi ki:

    Hali hazirda uye olanlar iptal edip tekrar uyelik alsa bu kampanyadan yararlanabilirmi acaba

  2. Fuat Hakioğlu dedi ki:

    yeterince türkçe içerik yok veya ülkemizde çoğu pasif durumda. yabancı içerik için deezer, türke içerik için ttnet i seçtim bu vesile ile kayıp parçam yok 🙂