reklamı kapat

POPÜLER

Stan Lee seçimini yaptı: Captain America mı Iron Man mi? [Anket]

Puanları ve eleştirileri yavaş yavaş internette yerini alan Captain America: Civil War için işler oldukça iyi gidiyor gibi görünüyor. Gelen incelemelerde eleştirmenlerden “fazlasıyla” iyi yorumlar alan film, övgüleri toplarken Marvel hayranları için de sabırsızlık artmaya devam ediyor. Captain America ve Iron Man arasındaki bu çatışmada hangi tarafta yer alacaksınız bilmiyoruz ancak çizgi roman efsanesi Stan Lee tarafını seçti.

Civil War filminin özel gösteriminden önce kırmızı halıda Lee’ye Captain America’nın mı yoksa Iron Man’in mi tarafında olacağı sorusunu soruldu. Lee’nin cevabı ise oldukça netti: “Hiç kuşkusuz Captain America“. Sonrasında neden Captain America’yı seçtiğini soranlara ise esprili bir cevap vermekle yetinen Lee “Çünkü Chris Evans (Captain America) Robert Downey Jr.’dan (Iron Man) bir iki santim daha uzun” dedi.

Tabii ki Stan Lee’nin bu tercihi ciddi bir cevap değildi. Her iki karakteri de çok sevdiğini söyleyen Lee onların beyaz perdede çok iyi göründüğünü ve izleyicilerin hangi tarafta yer alacağına karar vermesinin oldukça zor olacağını söyledi. 6 Mayıs‘ta sinemalarda yerini alacak olan Captain America: Civil War filmi için siz hangi tarafı tutuyorsunuz? Captain America mı yoksa Iron Man mi?

Sizin favoriniz hangisi?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...