reklamı kapat

POPÜLER

Stan Lee’den DC sinema evrenini kurtaracak çözüm [Video]

Marvel ve DC arasındaki tatlı rekabet, DC’nin sinema evreninde ağırlığını hissettirmek istemesiyle iyice tırmanmış durumda. Ancak DC’nin sinema evreninde aradığı başarıyı henüz yakalayamadığı açık. Eleştirmenlerin acımasız yorumlarına maruz kalan DC’nin beyazperdedeki başarısızlığını bertaraf etmek için Marvel’ın efsane ismi Stan Lee‘nin bir önerisi var.

Batman v Superman: Dawn of Justice’in eleştirilmenin de ötesinde adeta kötülenmesinin ardından Suicide Squad da Warner Bros.’un tüm reklam çalışmalarına rağmen istediğini yakalayamadı. Gişe hasılatlarına baktığımızda zarar ediyor değil belki ancak eleştirmenleri tatmin etmediği kesin. Hatta öyle ki çıkarılan onlarca sahneden sonra Suicide Squad bazı hayranlar için de büyük hayal kırıklığıydı. Çünkü fragmanda gösterilen heyecan dolu pek çok şey filmden özenle çıkarılmıştı. Peki ama DC’nin beyaz perdedeki bu başarısızlığına bir çözüm bulunamaz mıydı? Bu soruyu merak eden bir hayran Fan Expo Canada etkinliğinde çareyi DC’nin en yakın düşmanı Marvel’ın efsane isminde buldu.

Suicide Squad tişörtüyle ve tüm özgüveniyle Marvel hayranları içinde ayağa kalkıp DC’nin filmleri nasıl düzelteceğini soran DC hayranına Stan Lee’nin verdiği cevap ise salonda dev çoşkuyla karşılandı. Cevap ise oldukça basitti: “Bırakın ben yazayım.” Lee’nin bıraktığı bu devasa bomba karşılık bulur mu bilinmez ancak ilginç bir öneri olduğu kesin.

VİDEO