reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars: Galactic Starcruiser
Star Wars
Star Wars

Star Wars: Galactic Starcruiser otelin konaklama ücreti dudak uçuklatıyor [Video]

Disney‘in yaklaşık dört yıl önce duyurduğu Star Wars temalı otel hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Gelen son bilgilere göre Star Wars oteli önümüzdeki yılın ilkbahar aylarında açılacak.

Florida’daki Hollywood stüdyolarının yanında açılacağı belirtilen otelde konaklama fiyatları da açıklandı. İki gecelik bir konaklama için iki misafirin 4.809 doları, üç misafirin (iki yetişkin ve bir çocuk) 5.299 doları, dört misafir  (üç yetişkin ve bir çocuk) içinse 5.999 doları gözden çıkarması gerekiyor. Disney bu fiyatlandırmaya yemeklerle (alkol hariç) birlikte Disney Hollywood stüdyolarına girişin, sürükleyici ve etkileşimli bir deneyimin de yer aldığını belirtiyor. Kabinlerde veya suitlerde gemilerin, gezegenlerin ve yıldızların manzarası yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Star Wars: Galactic Starcruiser oteli için geri sayım başladı

Star Wars hayranlarının beklentileri doğrultusunda tasarlanan otelin hem iç hem de dış kısmında Star Wars dünyasına ait izler yer alıyor. Star Wars macerasına adım atabileceğiniz otelin hayal edilenden daha fazlasını sunacağı belirtiliyor. Işın kılıcı kullanma sanatını da öğrenebileceğiniz otelde yardımınıza yeni ve tanıdık Star Wars Karakterleri eşlik ediyor. Paylaşılan bilgilere göre önümüzdeki yıl açılacak otel özellikle Star Wars hayranlarını mutlu edeceğe benziyor.

İlgili video