reklamı kapat

POPÜLER

steam indirimi

Steam’in “Lunar New Year” indirimi başladı

Oyun sevenlerin heyecanla beklediği dönemlerden biri şüphesiz Steam indirimleri. Yazın, kışın veya yeni yıl vesilesiyle gelen indirimler için son bahanemiz ise “Lunar New Year” oluyor. Peki indirim ne zaman başlıyor, ne kadar sürüyor?

Hem oyunlara büyük ilgi duyuyor hem de bütçeniz zorlanmasın istiyorsanız Valve‘nin artık geleneksel bir hal alan indirim dönemlerini kaçırmak olmaz. Bilgisayar oyuncularının vazgeçilmez adreslerinden biri olan Steam indirim yapmak için Çin takvimine göre kutlanan yeni yılı bahane ediyor. Lunar New Year indirimleri olarak adlandırılan süreç başladı bile!

Ne kadar sürecek?

Köpek senesi şerefine Steam’in duyurduğu indirim süreci ise oldukça kısa. 15 Şubat‘ta başlayan indirimler 19 Şubat gecesi son bulacak. Yani istek listenizde yer alan oyunlar içinde indirime giren bir şeyler varsa, elinizi olabildiğince çabuk tutmanız gerekiyor.

İndirime giren dikkat çekici oyunlar arasında ise The Elder Scrolls Online Morrowind, Kingdom Come: Deliverance, The Evil Within 2, Subnautica, Fallout 4 ve Tom Clancy’s Rainbow Six Siege gibi oyunlar yer alıyor. Duyurulan indirimleri detaylı olarak incelemek, önceki fiyatlarıylar karşılaştırmak ve ona göre karar vermek isterseniz Steam‘a göz atmayı ihmal etmeyin.