reklamı kapat

POPÜLER

Steam indirimleri

Steam indirimleri yaklaşıyor, tarihler belli oldu

Kur farkı sebebiyle oyun fiyatları giderek yükseliyor. Oyun sevenlerin gözü ise yaklaşan indirimlerde. Beklenen Steam indirimleri dönemine çok az kaldı. Önümüzdeki iki ayda üç farklı indirim planlanıyor.

Yükselen oyun fiyatları öyle bir seviyeye ulaştı ki, artık yeni çıkan bir oyunu anında satın alabilmek büyük lüks haline geldi. Daha ön siparişteyken fiyatları yükselen oyunların dönemini yaşarken Steam gibi mecraların dönemsel indirimleri büyük önem kazanıyor. Valve zaten genelsek bir hal alan indirimleriyle tanınıyor. Steam kullanan kullanmayan herkes bu dönemsel indirimleri yakından biliyor. Öyle ki pek çok oyuncu yeni oyun almak için bu indirim dönemlerini takip ediyor ve planlarını ona göre şekillendiriyor. Görünen o ki indirim bekleyenleri oldukça memnun edecek iki aylık bir süreç başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kotaku‘nun haberine bakılırsa Steam’in önümüzdeki iki ay içinde yapacağı indirimlerin tarihleri sonunda belli oldu. Bu habere göre Cadılar Bayramı indirimleri 29 Ekim’de başlayacak ve 1 Kasım’a kadar devam edecek. Ardından gelenekselleşen sonbahar indirimlerini göreceğiz. O da 21 Kasım’da başlayıp 27 Kasım’da son bulacak. Senenin son indirimi ise Steam kış indirimleri olacak. 20 Aralık’ta başlayan dönem 3 Ocak 2019’a kadar sürecek. Böylece almak istediğimiz oyunlara karar vermek için yeterli zamana sahip olacağız. Son olarak bu tarihlerin Steam tarafından resmen açıklanmadığını, fakat Kotaku’nun kaynaklarına fazlasıyla güvendiğini ifade edelim. Bakalım tarihler doğru çıkacak mı?

İlgili Video

Instagram Hikayeler özelliğine SoundCloud desteği