reklamı kapat

POPÜLER

Stranger Things Sadettin Teksoy
Stranger Things 2. sezon
Stranger Things 2. sezon
Sadettin Teksoy Stranger Things 2. sezon

Stranger Things 2. sezonda Sadettin Teksoy parmağı [Video]

Türkiye’nin efsane isimlerinden Sadettin Teksoy‘u 90’ların çocukları Teksoy Görevde programıyla hatırlayacaktır. Sıra dışı olayları inceleyen Teksoy’un bir sonraki durağı Stranger Things.

Stranger Things 2. sezon bugün Netflix’te yayına girdi. Netflix Türkiye ise söz konusu dizi için çarpıcı sosyal medya çalışmalarına devam ediyor. Önce Barış Manço’nun Dönence’si eşliğinde Stranger Things fragmanı hazırlayan ekip, şimdi de Sadettin Teksoy’u Hawkins’e gönderiyor.

Teksoy Görevde

90’ların “sansasyonel” televizyon şovu Teksoy Görevde’yi bilmeyenler için kısaca açıklayalım. Nevi şahsına münhasır bir insan olan Sadettin Teksoy, ilginç tarzıyla bu programda sıra dışı olayları inceliyordu. Buna doğa üstü olaylar da dahil. Oldukça popüler olan televizyon şovu ise Stranger Things için bir kez daha uyandırıldı.

Hazırlanan kısa fragmanda Sadettin Teksoy, Hawkins’te neler olduğunu çözmeye çalışıyor. Kendine has tarzıyla açılışı yapan Teksoy, olayları inceliyor ve Upside Down’un bilmecesini çözmeye çalışıyor. Hawkins Ulusal Laboratuvarına kadar giden Teksoy’un Eleven’ı arayışları bir sonuca ulaşmayınca Will’in ilginç çizimlerini inceliyor. Sonunda Upside Down’un “yaratığıyla” karşılaşan Teksoy’un bu nefes kesen 3 dakikalık macerasını haberin devamından izleyebilirsiniz.

VİDEO