reklamı kapat

POPÜLER

Stranger Things’in 80’lerle dolup taşan 2. sezon fragmanı Eleven’ı geri getiriyor [Video]

24 Temmuz 2017

18 dalda Emmy adayı olan Stranger Things‘in 2. sezonundan adam akıllı ilk fragman geldi. 80’lere doyacağınız fragmanda yaratık geri dönüyor.

Netflix’in Stranger Things’i retro temayı, 80’ler dokunuşlarını, etkileyici bir senaryoyu ve güçlü bir ekibi bir araya getirince haliyle başarısı da kaçınılmazdı. İkinci sezonu için gün saydığımız dizinin yeni fragmanı ise hayal kırıklığına uğratmadı. 3 dakikalık fragmanda ilk sezonu alaşağı edeceğini ilan eden Stranger Things, retro tutkunlarını etkilemekle kalmıyor aynı zamanda yeni bölüme dair devasa ipuçlarını da ortaya atıyor.

Ghost Busters’dan Dragon Lair‘a referansa boğulduğumuz, her saniyesinde Stephen King etkisini hissettiğimiz fragmanın ana müziği için Thriller seçimi ise işin kaymağı olmuş neredeyse. İkinci sezonda Will’in karakter olarak merkeze oturduğu açıklanmıştı, yeni fragmanda da bunun etkilerini görüyoruz. Will’in dönüşünden sonra normale dönemeyen işler küçük çocuğun görüleriyle daha da kötü hale geliyor. Sezon içinde testlere maruz kalacağını gördüğümüz Will yaşadığı terörü geride bırakamazken diğer tarafta kalan Eleven ise ana evrene dönmek için açık bir kapı bulmuş gibi. Ancak bu açık kapıdan geçecek tek kişinin Eleven olacağını söylemek zor…


Patlamış mısırlarınızı hazırlayın. Stranger Things daha da garipleşen olaylarla Cadılar Bayramı’ndan hemen önce 27 Ekim‘de Netflix’teki yerini alacak.

VİDEO

YORUMLAR