reklamı kapat

POPÜLER

Stranger Things’in ücretsiz mobil oyunu sizi maceraya davet ediyor [Video]

Netflix‘in en çok ses getiren yapımlarından biri olan Stranger Things‘in ikinci sezonu için çok az bir zaman kalmışken, dizinin mobil oyunu maceraya ortak olmanızı sağlıyor.

27 Ekim‘de yayınlanacak olan ikinci sezonu beklerken ilk sezonu keyifli bir oyunla anmak istiyorsanız Stranger Things: The Game size eğlenceli bir macera sunuyor. Hawkins’i karış karış gezebileceğiniz oyunda popüler karakterlerle oynayabiliyor ve her bir karakterin farklı yeteneğini kullanarak oyunda ilerleyebiliyorsunuz. Piksel tasarımlı oyun bulmacalarla zenginleşiyor. Şerif Hopper olarak başladığınız oyunda Will de dahil olmak üzere pek çok karakteri açmak mümkün.

Oyun ilk sezonun hikayesini takip etse de elbette farklı savaş sahneleri de sunuyor. 80’lerin arcade ruhunu cebinize getiren Stranger Things: The Game, Normal ve Klasik olmak üzere iki farklı mod sunuyor. Bu tarz “pixel adventure” oyunlarına yeni başlayanlar için Normal seçeneği öne çıkarken, Klasik ise deneyimli oyuncular için yer alıyor. Netflix iş birliğiyle geliştirilen oyunda, Türkçe dil seçeneği de bulunuyor. Ses efektleri ve müzikler de elbette 80’lerin video oyunlarının çizgisinden ilerliyor. Ücretsiz olan Stranger Things: The Game’i hem Android hem de iOS üzerinden oynayabilirsiniz.

VİDEO