reklamı kapat

POPÜLER

the witcher

Superman’le özdeşleşen Henry Cavill gözünü The Witcher’a dikti

Netflix‘in The Witcher dünyasını televizyona taşımaya hazırlandığını zaten biliyorduk. Şimdi Superman ile özdeşleşen Henry Cavill‘ın bu dizide rol almak için can attığı ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Henry Cavill son yıllarda Superman rolüyle beyaz perdede boy gösteriyor. Bunun yanı sıra Tom Cruise ile Görevimiz Tehlike 6’da izleyici karşısına çıkıyor. Orijinal adı Mission Impossible Fallout olan filmin tanıtım çalışmaları devam ediyor. Bu süreçte IGN, Henry Cavill ile bir röportaj gerçekleştirdi. Konu Cavill’ın sevdiği oyunlara kadar geldi. O da “The Witcher 3’ü tekrar oynadım ve bitirdim. Gerçekten çok sevdiğim bir oyun. Çok başarılı” sözleriyle yanıt verdi. Onun bu sözleri üzerine The Witcher projesi hatırlatılarak bu dizide rol almak isteyip istemeyeceği soruldu. “Kesinlikle isterim. Canlandırması harika bir rol olurdu. Zaten kitapları okudum ve hepsi inanılmazdı. Çok iyi kitaplar. Yanlış bilmiyorsam hem kitaplardan hem oyunlardan ilham alacaklar. Kitapları zaten seviyorum. Okumaya değer eserler.” sözlerini sarf etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onun bu sözleri üzerine The Witcher sevenlerin aklına gelen ilk karakter Geralt oldu. Şimdiye kadar bu karakter için Mads Mikkelsen, Viggo Mortensen ve Nikolaj Coster-Waldau gibi oyuncular konuşuluyordu. Ünlülerle dolu listeye şimdi Henry Cavill da eklenmiş oldu.

İlgili video

Justice League fragmanı