reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Tapo C320WS

Suya dayanıklı ve 2K çözünürlüklü dış mekan kamerası: TP-Link Tapo C320WS

TP-Link, yeni bir dış mekan güvenlik kamerasını satışa sunuyor. TP-Link Tapo C320WS, 2K çözünürlük kalitesiyle geliyor. Kamera kablolu veya kablosuz ağ desteği sunuyor. Dış mekan koşullarına uygun olarak tasarlanan cihaz geceleyin tam renkli görüntüler sunuyor. Kameranın 8X büyütme özelliği sayesinde ayrıntıları daha iyi görmek mümkün oluyor.

Tapo’nun yeni dış mekan kamerası yüksek hassasiyetli yıldız ışığı sensörüne de sahip. Kamera bu sayede düşük ışık koşullarında dahi daha yüksek kaliteli görüntüler yakalayabiliyor. Bu da karanlık gecelerde ayrıntıları yakalayabilmeye imkan tanıyor. Hareket algılama özelliğine de destek veren kamera bir hareket algıladığında bildirim göndererek kullanıcıları uyarıyor. Kullanıcılar hareket alanlarını kendileri istediği gibi tanımlayabiliyor. Belli bir bölge ya da bir çizgi ya da ikisi birden tanımlanabiliyor. O belirlenen alana giriş olduğunda ya da belirlenen çizgi aşıldığında kamera otomatik bildirim göndererek ev sahiplerini uyarıyor.

TP-Link Tapo C320WS modelinde çift yönlü ses iletme özelliği de bulunuyor. Kamera görüntülenenlerle iletişim kurmayı sağlıyor. Kamera, microSD kartlarla 256 GB’a kadar videoları kaydedebiliyor. IP66 sertifikasına da sahip olan kamera bu sayede yağmurlu veya rüzgarlı havalarda da kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Tapo C320WS kameranın Türkiye fiyatı belli mi?

iOS ve Android’li cihazlar için geliştirilen Tapo uygulamasıyla kontrol edilebilen kamera Ethernet kablosuyla ağa bağlanabiliyor. Kamera Wi-Fi üzerinden de bağlantı sağlıyor.  Bu ay itibarıyla piyasaya sunulacak kameranın fiyatı ise henüz belli değil.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın